🐱ЛОТЕРЕЯ🐱ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!- Автономні дизельні обігрівачі - Сіткомет Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 100 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше. Кількість призів залежить саме від вас!УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків - більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Yang Jian model kitШарнірна оригінальна фігурка Є детальна інструкція по збірці, має знімні обличчя, руки і крутого вовка.ЗА КОЖНІ 100 КВИТКІВ ДОДАЄМО НОВИЙ ПРИЗ. Тобто чим більшу суму зберемо тим більше буде призових мість.😁Переможці обираються рандомно. Кожен переможець може отримати лише 1 приз, щоб подарунки отримало більше учасників. 🐈⬛БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!🐈 ЗВІТИ🐈 офіційне волонтерство#розіграш#лотерея
✦ Гештеґи: #шукаю_співрола #оріджинал (можемо знайти також спільні вподобання по фандомах, але це вже у приватних повідомленнях) #NC17 #NC21 #середньорядник #багаторядник #гет #романтика #фентезі #пригоди ✦ Ваші побажання:Друзі, сьогодні я в пошуках людини, яка зможе зі мною розділити прекрасну історію. У мене є декілька ідей сюжетів, проте я дуже люблю відкривати всі карти вже спілкуючись з людиною, почути різні побажання і тоді доробити свої замальовки в щось унікальне. Шукаю людину, яка б змогла взяти на себе саме чоловічу роль, проте також можемо розглянути гру 2х2 з двома головними персонажами, або ж з двома зовсім різними сюжетами. Важливо, щоб з людиною було комфортно, тому, я шукаю того, кому вже точно більше 18-ти років та того, хто легкий в розмові. Особисто я звикла писати пости від 3-ї особи, тому мені було б зручно, якби знайшла людину з такими ж вподобаннями. Я різко проти всяких збочень по типу педофілії, зоофілії і всього в цьому роді. З основного все, а інші нюанси зможемо, думаю, обговорити вже в приватних повідомленнях! ✦ Примітка:Шукаю людину, яка: зможе взяти на себе чоловічу роль 18+любить котиків✦ Звертатися до: @vvviiiii_b_s
💫 Доброго та затишного вечора, рольовики!Новий тиждень — нова #мурмузика 😘Нещодавно Коториб визирнув у вікно й побачив, що на вулиці вже кружляє багряне листя, а в повітрі пахне дощем. Хочеться тепла, затишку та теплого ароматного чая. Саме час закутатись у плед, взяти телефон чи ноутбук і написати постик.Тема цього тижня - "Осінній плейлист". Це музика для тих, хто любить затишок і трошки меланхолії: треки, під які приємно слухати дощ, читати книгу чи писати довгі емоційні пости у рп. Перед тим як зануритися у музику, маю для вас кілька питань:🍁 Яка мелодія для вас - уособлення осені?🍁 Чи любите ви писати пости у похмуру дощову погоду?🍁 Ваш улюблений осінній напій? Чай, какао, а може щось міцніше?Зі свого рольового досвіду, Коториб знає, що осінь - це найбільш активний період для рольовиків. З першими холодами та дощами, коли починає рано темнішати та втома огортає все частіше, ми потребуємо затишку, приємних співбесідників, співролів та прекрасний рольовий світ, у який можна пірнути з головою.🥹 Поділіться своїми думками в коментарях - і, звісно, загляньте до нового плейлисту від Коториба, він вже чекає на вас ТУТ🌸І пам’ятайте: якщо у вас є улюблені затишні треки - додавайте їх у коментарі, діліться натхненням з іншими!Додаючи трек чи плейлист у коментарі, радимо перевірити:– Виконавець або група не є російськими чи білоруськими;– Вони не підтримували росію, вторгнення в 2022 році, війну з 2014 року, а також навального та ліберальних росіян;– Не проводили концерти на росії після 2022.
✦ Гештеґи: #шукаю_співрола #гет #джен #вампіри #фандом #diabolik_lovers (знання не є обовʼязковим)#оріджинал #багаторядник #NC21 ✦ Ваші побажання:Наразі мені трапилася можливість пограти в гру Diabolik Lovers: Haunted Dark Bridal, і ця специфічна атмосфера мене надихнула на щось дотичне, але з власними сюжетними лініями, й не стільки зациклюватися на рушійному для грі еротизму, а на самій тематиці та атмосфері. Якщо з фандомом ви не знайомі — це не проблема, відіграватимемо це повністю як оріджинал; та якщо все ж певні знання є, або виникне бажання трошки подивитися чи пограти, це теж буде цікавим варіантом. Також розглядаю формат гри з 4 головними персонажами, тобто 2 на 2. Далі розгляну основну ідею, що встигла накидати, та вона не має обов’язковою. Якщо матимете власний варіант, то я з радістю вислухаю пропозиції, або ж придумаємо щось вже разом. З настанням ночі, коли сучасне Токіо охоплюють яскраві нічні вогні торгівельних рядів, різноманітної бурхливої ілюмінації, не так багато поглядів зупиняється на блискучо-блідому, такому віддаленому і прекрасному, місяці. У полоні зіркового танцю над задимленими містами, він прагне проявитися знову, як у ті часи, коли його вишуканим візерункам і самому образу людство прагнуло надати поетизму, коли вони милувалися ним у мовчазному захваті, сенсаційному блаженстві. Але ж тепер — оминують музу поколінь, так грубо, невдячно, сліпо. Проте він все ще має прихильників, вічних власних породінь, чиє одне існування здатне у власний спосіб покарати за таку невихованість ці крихкі тіла, щедро сповнені гарячою кров’ю. Чергову обрану жертву послано до маєтку дітей славетного політика світу людей, тирана-батька для власних шести нащадків, але її доля обіцяє бути набагато жорстокішою, та важчою, ніж попередниць. Вона потрібна живою якомога довше. І її роль я пропоную взяти вам. На себе можу взяти як одного з братів, так і оригінального персонажа. Якщо знайомі з тайтлом, то можете взяти на себе Райто, та абсолютного канону я не вимагаю. Мене чіпляє його особистість, та історія надломленості, важкої травми від власної матері, та її подальше вбивство.Загалом ж, сам основний сюжет буде побудований на нашій варіації плану “тирана”, або ж проєкту, “Яблуко Єдему”, чия суть — створення абсолютно нової раси, шляхом схрещення людини з вампіром, демоном, в чиєму серці пробудяться людські почуття. Це породить новий вид, ідеальний, за замислом своїм. Та що, як замість збереження світу, “воно” буде прагнути його знищити? Ця ідея взята з оригіналу, й може мати свої доволі цікаві шляхи розвитку, або ж вже особисто розглянемо інакші. Я шукаю людину, з якою ми разом будемо вимальовувати цю картинку, занурювати туди один одного не тільки через пости, а й різноманітний інший контент — au, колажі, малюнки та інше. Мені важливо, аби ця зацікавленість була в обох.✦ Примітка:Розмір посту залежить від подій у сюжеті, але спокійно може варіюватися від декількох лімітів до мінімум одного. Пишу від третьої особи. Режим хатико присутній, але тільки після вашого попередження про зміну планів, чи про бажання на деякий час призупинитися. Однак, мінімумом для мене було б отримувати пост раз на тиждень. Вільно граю як за чоловічих, так і жіночих персонажів.З великим задоволенням підтримаю бесіду окремо від гри. Щодо вимог до Вас: Вміння писати в тих самих межах, що я вказала від себе, грамотність на 7-8 балів. Наявність певного вільного часу, який дозволив би нам разом продумувати ті чи інші епізоди з теперішнього, минулого та майбутнього героїв. Я ціную гру, де відчувається, що кожний проживає власну мить, а не тане на фоні головного героя. Хочеться бачити ініціативу й зацікавленість в обговоренні; сподіваюся знайти співгравця на тривалий час. ✦ Звертатися до: @kopyki
✦ Гештеґи: #рольова_група#оріджинал#фентезі#середньовіччя#стімпанкРейтинг: #NC17✦ Опис:Почнемо з важливої новини - у цьому місяці НАМ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 2 РОКИ🎆 Щиро дякуємо усім, хто слідкував за нами, підтримував, надихав, та, звісно, грає з нами 💖 А тепер переходимо до опису рольової...Вітаємо тебе, подорожній, у світі Велорії – вигаданого краю, наповненого чарами, загадками та пригодами. Тут ти знайдеш неймовірні пригоди, зустрінеш цікавих персонажів та станеш частиною великої історії. Наш світ розкинувся на території двох материків:🍁Таваїн - земля безмежно могутньої та древньої магії, королівство чарівників та різноманітних народів:👑 Королівство Селестор, з найвеличнішою на двох континентах академією магії, яке прагне розгадати всі таємниці цього чарівного світу.💎Ельфійське королівство Ліренія Ная вкрите у загадковому Смарагдовому лісі, наразі перебуває у занепаді через трагічні події минулого.❄️ Вільний Норсгард - острів гордих північних воїнів, майстрів рун з унікальними культами богів, які готуються до оборони від ворогів з півдня.⚒️ Королівство гномів Реймер, яке вражає своєю величною архітектурою та майстерності у різного рода ремеслах.⚜️ Оскира - територія суворої та ксенофобної держави, яка обрала шлях технологічного розвитку та боротьби з магією. Весь континент захопила одна могутня імперія, підкоривши всі народи на континенті і будує нові плани для завоювань!🕸 Підзем'я — територія похмурих та небезпечних дроу та таємничих міконідів. Лише деяким мандрівникам вдалося побувати там та повернутися на поверхню.Велорія – це не лише гра, але й яскрава спільнота пригодників та мандрівників. У нас ти знайдеш справжніх друзів, які завжди готові допомогти та поділитися своїми історіями. Новачкам ми радо допоможемо впоратись з перешкодами, у нас ти завжди знайдеш підтримку.🛡Хочеш бути лицарем? Ласкаво просимо, благородні герцоги та підступні барони чекають! 🗡Бандитом? Крупні кримінальні синдикати на всіх континентах вже зацікавились тобою. Співпрацюй з ними, або спробуй протистояти!🔥У тобі горить бунтівний вогонь? Ми знаємо, хто зможе його направити в потрібне русло!Мисливець? Торговець? Аристократ? Жрець? Бард? Розумний дракон? В нашій РП все можливо! Ласкаво просимо в цей чарівний світ, де кожен твій вчинок має значення, а твій шлях увійде в історію. Нехай твої пригоди будуть захопливими, а твої досягнення – славними. Це твій світ, і ми раді, що ти тут!Знай, що Велорія завжди чекатиме на тебе з відкритими обіймами та новими таємницями. Приготуйся до захоплюючих відкриттів та незабутніх пригод у цьому світі, де твоя історія пишеться словом за словом.✦ Примітка:Також у нас:✨ Велика кількість ігрових рас;✨ Розвинена система магії та ремесел;✨ Можливість прокачки персонажа у процесі гри;✨ Різноманітні квести для гри зі співгравцями або квестоводом;✨ Постійні оновлення, івенти, розіграші ігрових артефактів і ще багато всього цікавого!✦ Посилання: Наш сайт Наш канал💫 Реєстрація
💫 Вітаю, рольовики!Новий тиждень - нова #мурмузика 🎧Цього разу Коториб здійняв хвилю протесту й привіз плейлист для тих, хто не боїться ламати правила. Світ навколо палає, серце б’ється у ритмі барабанів свободи, віє вітром змін. Тема цього тижня - "Бунт і революція"! 😤Цікавий сюжет рідко обходиться без тих, хто кидає виклик системі, бореться за свої ідеали й змінює все навколо. Напевно, кожен текстовий рольовик хоча б раз відігравав сцену маленького особистого протесту персонажа, а у сюжетах рольових груп нерідко можна спостерігати повстання або перевороти.Перш ніж зануритись у плейлист, кілька запитань:⚡️ З якими фільмами/книжками/іграми асоціюється у вас бунтівна тема?⚡️ Чи доводилось вам ролити персонажем-революціонером?⚡️ Яка «бунтарська» пісня вас найбільше надихає?Діліться своїми історіями у коментарях - і, звісно, слухайте нову добірку від Коториба, вона вже чекає на вас ТУТ🔥І пам’ятайте: у вас завжди є право додати власний трек протесту, щоб надихнути інших! ✊Додаючи трек чи плейлист у коментарі, радимо перевірити:– Виконавець або група не є російськими чи білоруськими;– Вони не підтримували росію, вторгнення в 2022 році, війну з 2014 року, а також навального та ліберальних росіян;– Не проводили концерти на росії після 2022.
💫 Чудового вам дня, рольовики!Новий тиждень - нова #мурмузика 🎉Цього разу Коториб пірнув у хвилюючий океан почуттів і привіз плейлист для тих, хто вірить у любовну магію. Серце радісно завмирає та б’ється трохи швидше, а світ стає яскравішим. Тема цього тижня – "Кохання з першого погляду"! 💕Кохання завжди було і залишається однією з найсильніших сюжетних ліній у мистецтві, літературі та, звісно, у рольових іграх. Напевно, ледве не кожен текстовий рольовик пробував хоч раз відіграти романтичні відносини з іншим персонажем, а може мав історію трагічного кохання у далекому минулому. Це сюжети, які нам хочеться відігравати знову і знову, і кожна нова історія не буде схожа на минулу. Перш ніж перейти до прослуховування, кілька запитань:❤️ Чи вірите ви в кохання з першого погляду?❤️ Якими були останні романтичні відносини, які ви ролили?❤️ Яка ваша улюблена пара у кіно/книжках/аніме?Поділіться своїми думками у коментарях - і, звісно, загляньте до нового плейлисту від Коториба, він чекає на вас ТУТ ✨І пам’ятайте: якщо у вас є улюблені романтичні треки - додавайте їх у коментарі, діліться натхненням з іншими! ❤️Додаючи трек чи плейлист у коментарі, радимо перевірити:– Виконавець або група не є російськими чи білоруськими;– Вони не підтримували росію, вторгнення в 2022 році, війну з 2014 року, а також навального та ліберальних росіян;– Не проводили концерти на росії після 2022.
💫 Теплого вам вечора, рольовики!Новий тиждень — нова #мурмузика 🐈Цього разу Коториб повернувся не з веселих мандрів. Він виплив з глибин сумних мелодій і привіз плейлист для тих, хто бажає трохи посумувати. Тема цього тижня – "Драма та сум" 🐈Це музика для вечорів, коли хочеться зануритися в емоції персонажів, якими ви ролите, подумати про їх складні життєві вибори та гіркі втрати, пропустити крізь себе всю ту палітру почуттів, яку відчуває герой... Безкінечне горе, тиха печаль, сумна і водночас приємна ностальгія - які ще відтінки сумного вам відомі?Перш ніж перейти до прослуховування, традиційно задам кілька запитань:🙁 Яка сцена з фільму, гри чи книги змусила вас колись заплакати?🙁 Чи доводилось вам ролити драматичні сюжети?🙁 Яка музика, на ваш погляд, найкраще передає для вас атмосферу втрати, суму та туги?Поділіться своїми думками у коментарях - і, звісно, загляньте до нового плейлисту від Коториба, він чекає на вас ТУТ. Сподіваюсь, він вам сподобається та надихне на нові глибокі та емоційні сюжети. Також, діліться вашими улюбленими сумними треками у коментарях, давайте ділитись натхненням з іншими! 🐈Додаючи трек чи плейлист у коментарі, радимо перевірити:– Виконавець або група не є російськими чи білоруськими;– Вони не підтримували росію, вторгнення в 2022 році, війну з 2014 року, а також навального та ліберальних росіян;– Не проводили концерти на росії після 2022.
💫 Чудового вам настрою, рольовики!Новий тиждень — нова #мурмузика 🎧На вулицях ревуть блискучі хромовані автомобілі, у вечірньому повітрі ледь пахне тютюном.... Висотки, наче символи нової епохи, тягнуться вгору, а під ними вирує життя: чоловіки у капелюхах та костюмах, жінки у виблискуючих сукнях, з короткими стрижками й сигаретами у довгих мундштуках. Десь у підпільних барах, тече рікою контрабандне віскі, чується дзвін келихів, лунає сміх… Раптом чується звук саксофону – грайливе соло, яке веде за собою зухвалу мелодію.Цього разу, Коториб пропонує вам зануритись в атмосферу одного з таких барів 1920х років і послухати музику. Тема цього тижня - «Джаз» 🎷Традиційно, хочеться дізнатись, які фільми, ігри чи інші твори асоціюються у вас з цією епохою? Чи ролили ви сюжети, наповнені подібною атмосферою? 🎶 Плейлист вже чекає на вас ТУТПоділіться своїми улюбленими джазовими треками в коментарях - діліться натхненням з іншими! 🎶Додаючи трек чи плейлист у коментарі, радимо перевірити:– Виконавець або група не є російськими чи білоруськими;– Вони не підтримували росію, вторгнення в 2022 році, війну з 2014 року, а також навального та ліберальних росіян;– Не проводили концерти на росії після 2022.
💫 Чудового вам настрою, рольовики!Новий тиждень — нова #мурмузика 🎧Цього разу Коториб випірнув просто з радіоактивних руїн старого світу та привіз плейлист для тих, хто відчуває себе дослідником Пустищі. Десь далеко чути рев мутантів та скрегіт іржавих дверей бункера... Страшно навіть уявити хто звідти вилізе!Тема цього тижня – "Постапокаліпсис"! Тут виживають лише сильні, хитрі й ті, хто вміє знайти банку консервів там, де її, здавалося б, не може бути! Перш ніж перейти до прослуховування, кілька запитань:☢️ Який фільм, мультфільм чи гра про постапокаліпсис справили на вас найбільше враження?☢️ Чи змогли б ви вижити у постапокаліптичному світі?☢️ Яка музика, на вашу думку, найкраще передає атмосферу зруйнованого світу та відчайдушної боротьби за виживання?Для Коториба ця тема асоціюється з атмосферою Fallout та Last of us (що легко можна побачити з плейлиста) та з деякими старими фільмами (Дуже рекомендую для перегляду фільм "Я - легенда"). Говорячи на цю тему не можна не згадати "Ходячих мерців", "Сотню", "Крізь сніг", "Бункер", "Пустелю смерті".Поділіться своїми думками у коментарях - і, звісно, загляньте до нового плейлисту від Коториба, він чекає на вас ТУТ. Сподіваюсь, він надихне вас на творчість та нові рп сюжети! 😳І пам’ятайте: якщо у вас є улюблені треки у стилі постапокаліпсису — додавайте їх у коментарі, разом створимо саундтрек виживання! Але перед цим, радимо перевірити:– Виконавець або група не є російськими чи білоруськими;– Вони не підтримували росію, вторгнення в 2022 році, війну з 2014 року, а також навального та ліберальних росіян;– Не проводили концерти на росії після 2022.