Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пошепки про книжки з Ді Мією
Додано 06 гру 2025

Пошепки про книжки з Ді Мією

@poshepku_di_miya
Кількість підписників: 548
Фото: 397
Відео: 10
Посилання: 183
Опис:
Відгуки на книжки з романтичною лінією і не тільки. Письменницькі будні ☺️ Підтримати мій контент можна тут : https://base.monobank.ua/CDfSxDaPQEjW36 ❤️
Джерело

Пошепки про книжки з Ді Мією | Привіт, любі ❤️Трошки вилізла зі свого хронічного нечитуна щоб прочита...

Логотип телеграм спільноти - Пошепки про книжки з Ді Мією Пошепки про книжки з Ді Мією @poshepku_di_miya
443 Охват/переглядів 2026-03-22 07:30 Повідомлення №721
Привіт, любі ❤️Трошки вилізла зі свого хронічного нечитуна щоб прочитати цю історію)))"Фантазма. Лихі ігри. Книга 1", автор Кейлі Сміт За загадкових обставин зникає сестра Офелії і єдиний шанс її врятувати — це Фантазма. Смертельне змагання в маєтку з привидами, де головний приз — одне-єдине бажання.На Офелію чекає дев’ять випробувань. Демони, монстри й ілюзії — Фантазма щодня породжує нових ворогів, але дівчина має зробити все заради перемоги. Заради сестри. Коли страх починає брати гору, на шляху дівчини з’являється Блеквелл — загадковий, несамовито привабливий і небезпечний незнайомець, який обіцяє провести її крізь кожне випробування… в обмін на десять років її життя.Офелія не повинна йому довіряти. Але щось темне і заборонене невпинно тягне її до нього. А у Фантазмі є річ, небезпечніша за програш, — втрата серця.Застереження про вміст: книжка містить нецензурну лексику, відверті сексуальні сцени, сцени з елементами горору, а також детальний опис обсесивно-компульсивних станів, таких як нав'язливі думки й компульсивні тики. Для мене це як Каравал у якого підкрутили на максимум романтику та секс 😅Непоганий представник жанру роментезі. Мені було забагато сцен 18+ але слава Богу вони не замінювали сюжет.Є мудрі думки.Головний герой звісно ходячий сєкс 😅🔥Чимось книга нагадала мені ще вайб "Готикани" Чогось "вау" я тут не побачила. Динамічно, цікаво, клішовано.Головний сюжетний поворот був зрозумілий з перших натяків Читається як однотомник. Історія завершена. Не знаю що там далі в серії, але закінчується ніби все, хепі ЕНД.7/10 Гарне роментезі, рекомендую для любителів жанру.А що ви читаєте зараз? 🥰