Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Портников
Додано 14 лип 2024

Портников

@portnikov
Кількість підписників: 68 804
Фото: 20
Відео: 17
Посилання: 6,420
Опис:
Блоги і тексти
Джерело

Портников | Щоб зрозуміти, як насправді працює проросійська пʼята колона в нашій к...

Логотип телеграм спільноти - Портников Портников @portnikov
22 800 Охват/переглядів 2026-04-18 14:11 Повідомлення №7006
Щоб зрозуміти, як насправді працює проросійська пʼята колона в нашій країні - і як вона намагається зробити своїм союзником владу і використовувати образ «захисників Зеленського», варто подивитись на чергові наїзди на мене після інтервʼю каналу «Бомбардир».У цьому інтервʼю я чітко кажу, що війна - наслідок того, що українці з першого дня незалежності не усвідомлювали небезпеки і на виборах - завжди - з 1991 року - голосували за того, хто краще домовиться з Росією. Я спеціально роблю виняток щодо виборів 2004 року, але нагадую що там перемога була обумовлена Майданом, а свій перший візит новий президент здійснив до Москви. Інтервʼюєр спеціально уточнює, чи те ж саме було в 2014 році і я це підтверджую - таким чином 2019 рік виглядає закономірним продовженням процесу національної сліпоти. І, до речі, цей процес продовжується - ви самі знаєте, як багато людей досі вірять, що з Путіним можна домовитись і вже шукають, хто б це міг зробити. Що роблять пропагандисти? Звісно, кидаються на захист Зеленського - і я впевнений, ще гроші за це беруть. І сперечаються з тезою, яку я не висловлював - що вся справа тільки у 2019 році - тезою, яку я якраз висловлював - що процес сповзання у війну почався у 1991 році. А для чого?А для того, що ці люди до війни були не тільки обслугою офісу, але й пʼятою колоною Москви. Вони обслуговували її інтереси, вони обслуговували інтереси Медведчука і логічно були делеговані своїми кураторами допомагати новій владі - строкатій і заточеній на фінансовий успіх, а не на цінності. І їхньою головною задачею є сіяти розбрат і допомагати в цьому тим, кого вони насправді обслуговували завжди. Тим, чиїми однодумцями вони завжди і були, з часів Януковича, та ще й раніше.Так, вони копають могилу нам, українським державникам. Але іронія долі в тому, що в цій могилі разом з нами прогнозовано опиниться і Зеленський, якого вони так завзято захищають.Не розумію тільки навіщо у нього платять за цей похорон.