Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝
Додано 14 лип 2024

Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝

@popovUA
Кількість підписників: 4 205
Фото: 6,130
Відео: 4,070
Посилання: 1,050
Опис:
Доброволець ЗСУ. Інформація на сторінці не відображає позиції жодного з підрозділів Сил Оборони.
Джерело

Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 | Коли ще був волонтером, ми ж спочатку допомагали цивільним. І зі збора...

Логотип телеграм спільноти - Журналіст Артем Попов 🇺🇦📝 Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 @popovUA
1 000 Охват/переглядів 2025-05-30 16:07 Повідомлення №16504
Коли ще був волонтером, ми ж спочатку допомагали цивільним. І зі зборами було все супер. Але чим ближче опинявся до лінії фронту, тим більше хотілося допомагати військовим. Надивився й на ждунів у Бахмуті, так сказати. Своїми очима бачив, як мати відмовляється вивозити дитину з-під обстрілів, а потім їхній район росіяни стирають з карти. Інколи заохочувати людей жити в зоні смертельної небезпеки, надаючи їм умови для виживання там, це робити внесок в їхню неминучу загибель. Так буває. Війна безжальна. Мені ще тоді казали, що збори для військових дуже складні. Краще тваринки, дітки, старики… на це будуть донатити. Так мені казали. Так воно і сталося. Ще працюючи в телику бачив, як люди дивляться сюжети з дітьми, старими та тваринками. І переключають канал, коли сюжет з АТО. Така мабуть природа «споживача». Це не про применшувати важливість зборів для тваринок та миряняка… це також важливо, і це варто робити. Просто констатую факт. Збирати армії складно. Дякую тим, хто поряд.Я б залюбки закликав вас зібрати кошти на відбудову будинку для якоїсь чудової родини, але як тільки будуть відповідні обставини, а не коли є ризик, що завтра в цей будинок знову прилетить.