Джерело
Бавовна Пологівська | Доброго вечора. Прошу до Вашої Уваги відео-звіт передачі і Подяку 🙏 ві...
2 720 Охват/переглядів
2026-04-26 17:15
Повідомлення №6651
Доброго вечора. Прошу до Вашої Уваги відео-звіт передачі і Подяку 🙏 від наших Захисників з 2-го батальйону 65 ОМБР, Запорізький напрямок, за придбані та передані для них, завдяки Вашій Допомозі і нашим спільним зусиллям, дуже необхідні 2 зарядні батареї до Наземного роботизованого комплексу, які одразу ж після отримання повезли на позиції, щоб вони працювали на фронті, виконували свою функцію і допомагали нашим Бійцям виконувати бойові завдання та евакуйовувати поранених з поля бою!Кожний наш закритий Збір це доказ того, що коли МИ обʼєднані - МИ потужна Сила, нас не здолати, ми міцний і надійний Тил для наших Воїнів, ми Разом 🤝 підтримуємо та Допомагаємо нашим Захисникам заради спільної мети - нашої Перемоги 🇺🇦! Кожна Допомога рятує багато життів наших хлопців, відновлює віру в добро і підтримує наше Військо.Висловлюю Безмежну Вдячність 🙏 Адмінам та Всім Людям, Підписникам ТГ «Бавовна Пологівська» за Вашу постійну Допомогу! Хочу щиро та від усього серця подякувати 🙏 КОЖНОМУ і КОЖНІЙ, хто долучився до важливої справи — Збору коштів на дві зарядні батареї до НРК для наших Захисників на фронт.Цей Збір був не просто про техніку, а про життя, безпеку, можливість виконувати бойові завдання і евакуацію поранених в надзвичайно складних умовах, коли це може зробити тільки НРК.Завдяки нашим спільним зусиллям та єдності нам вдалося зібрати необхідну суму та придбати дві зарядні батареї, які вже служать на передовій. Це — результат нашої командної роботи, де кожен внесок був дуже важливим.Я ЩИРО ДЯКУЮ 🙏 Всім небайдужим Людям, які завжди підтримують та Допомагають нашим Захисникам, які з перших днів війни протягнули руку Допомоги і продовжують підтримувати і сьогодні, КОЖЕН із Вас став частиною цієї доброї справи. Дякую 🙏 Тим, хто донатив. Тим, хто поширював і вірив. Тим, хто молився і підтримував. Кожна гривня, кожен переказ, кожен репост — це частинка Вашого серця, яка передана на фронт, туди, де сьогодні вирішується наша доля. Без нашого об’єднання, без нашої єдності, взаємної підтримки та небайдужості цього результату просто не було б. Це доказ того, що навіть на відстані ми можемо бути поруч з нашими Воїнами. Ми не просто допомогли — ми стали поруч із тими, хто стоїть під кулями заради нас. Ми — тил, без якого фронт не вистоїть. Разом 🤝 ми непереможні, незламні і нездоланні, саме в нашій Єдності 🤝 Наша Сила 💪, саме Разом ми здатні робити неможливе можливим, навіть у найважчі часи ми - Українці - вміємо гуртуватися, підтримувати одне одного та наших Захисників і тільки спільними зусиллями ми зможемо дійти до нашої спільної мети - до нашої Перемоги 🇺🇦!Дякую Вам 🙏, що Ви розумієте важливість Допомоги нашим Воїнам, бачите наші спільні 🤝 результати і завжди підтримуєте наших Захисників, повірте, Ваша Підтримка і Допомога для наших Бійців дуже важлива і цінна. Нехай Кожен із Вас знає: Ваша Допомога — вже працює. вже рятує. вже підтримує наших Воїнів там, де найважче. Ці батареї це нагадування нашим Воїнам, що про них пам’ятають, що вони не самі, що за їхніми спинами — ціла країна.Дякую 🙏 Вам за Все, що ми вже зробили, робимо і обов’язково ще зробимо з Вами Разом для наших Воїнів! ДЯКУЮ🙏, що ми прискорюємо днем за днем нашу спільну Перемогу 🇺🇦 і робимо все можливе, щоб нашим Воїнам було хоча б трішки легше на фронті триматися і боротися з ворогом 🙏 Дай Боже нашим Героям сил, щира Вдячність 🙏 їм за наш захист і захист України 🇺🇦! Дай Боже здоров’я Всім Вам, Вашим близьким та рідним! Божого захисту і опіки нам! Хай Бог і надалі нам допомагає робити добрі і важливі справи, підтримувати наших мужніх та відважних ГЕРОЇВ 🇺🇦 до самої Перемоги 💙💛! Дякую 🙏 ВСІМ ВАМ за Допомогу, за Боротьбу та Віру в наших Захисників, Молимося, невпинно працюємо, Боремося і йдемо далі вперед заради нашої спільної Перемоги та свободи 🙏🇺🇦