Повідомлення telegram каналу - @politikosmos

Логотип телеграм спільноти - Космос політики 2024-07-14

Космос політики

Кількість підписників:
10927
Фото:
426 
Відео:
73 
Посилання:
2250 
Категорія:
Політика
Опис:
Світова політика про Україну: матеріали The New York Times, The Washington Post, BBC, CNN, Reuters, The Guardian тощо. Аналітика, думки, актуальні події.

Канал Космос політики - @politikosmos - №3247

☝️Слід зазначити, що кількість санкцій, запроваджених проти Росії західними країнами з початку війни в Україні, неухильно зростає. Заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Панкін нещодавно повідомив на засіданні Ради Федерації, що «проти Росії вже введено близько 20 000 різних обмежувальних санкцій», а потім додав: «Власне, їх не можна назвати санкціями, тому що санкції - це легітимний захід, запроваджений Радою Безпеки [ООН], а це односторонні обмежувальні заходи».
Хоча російський уряд наполегливо стверджує, що санкції мають обмежений вплив, навіть Путін визнав їхній згубний вплив. 28 жовтня Путін розпочав нараду з економічних питань, сказавши учасникам: «Хочу зазначити, що в економіці зберігаються труднощі і дисбаланси. Вони викликані насамперед тими складними умовами, в яких ми нарощуємо промисловий, сільськогосподарський і фінансовий потенціал країни. Це і зовнішні санкції, і наші власні структурні обмеження».
Доповнюючи похмуру картину в Росії, минулого місяця рубль продовжив слабшати по відношенню до долара, євро та юаня через нестабільні ціни на нафту, скорочення обов'язкового продажу іноземної валюти експортерами та збільшення попиту на іноземну валюту. У жовтні російська валюта втратила близько чотирьох відсотків по відношенню до долара (курс приблизно 97 рублів за долар), один відсоток по відношенню до євро (близько 105 рублів) і три відсотки по відношенню до юаня (близько 13,6 рублів), при цьому аналітики прогнозують можливий обмінний курс 100 рублів за долар до кінця року.
Оптимістична інтерпретація економічних даних є звичайною практикою урядів у всьому світі, особливо якщо реальність є дещо менш вражаючою. Незважаючи на фотосесії БРІКС, залежність Росії від Китаю може лише поглиблюватися, оскільки Путін продовжує свою агресію, а санкції посилюються, послаблюючи твердження Путіна про «рівноправні» відносини. Якщо такі тенденції до зниження триватимуть, посилені фінансовою ямою, в яку перетворилася війна на тлі посилення санкцій, Росія зрештою може перетворитися з «молодшого партнера» Китаю на фактично «колонію», незважаючи на запевнення Кремля.
Підписатись на «Космос політики»
1500
24-11-18 17:11