Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балансир
Додано 06 січ 2025

Балансир

@politicaltop
Кількість підписників: 78
Фото: 2,040
Відео: 801
Посилання: 769
Опис:
Між темною та світлою стороною Сили @master_of_degree_bot
Джерело

Балансир | ​​В злитій переписці Signal Джей Ді Венс бубонить про те, що європейці...

Логотип телеграм спільноти - Балансир Балансир @politicaltop
105 Охват/переглядів 2025-03-27 11:22 Повідомлення №5526
​​В злитій переписці Signal Джей Ді Венс бубонить про те, що європейці мало захищають інтереси в Суецькому каналі, через який проходить більша частина їхньої торгівлі, в той час як американської там лише 3%.Але варто запитати у Джей Ді просте питання: що трапилось у 1956 році? Британія, Франція й Ізраїль захопили Суецький канал, щоб його не націоналізував про-радянський Насер. І якби не втручання США, європейці могли б і сьогодні володіти Суецьким каналом і захищати свободу торгівлі. Чому полудурок Джей Ді не згадує це? Чому він не бубонить на адміністрацію президента США Ейзенхауера, який де-факто в альянсі з СРСР та Єгиптом позбавив європейців права на Суецький канал.Нагадаю, що так само як Панамський каналу будували американці, Суецьекий канал побудували французи і британці за свої гроші. І саме Америка позбавила їх прав на цей канал заради своїї власних геополітичних інтересів.Так може полудурок Джей Ді Венс вивчить історію, перш ніж бубоніти свою маячню?Але треба сказати одну важливу річ. Та гоп-кампанія з Signal права, що європейські країни мають наростити м'язи і дійсно саме Європа мала б бомбити хуситів і контролювати свободу торгівлі в Червоному морі. От тільки Джей Ді може забути, що разом із м'язами може вирости і болт, який можна буде класти на інтереси США в регіоні.