Джерело
🇺🇦політичнийтреш | Але найбільше дивує в цій ситуації поведінка української влади.Як ми в...
1 780 Охват/переглядів
2026-04-15 16:01
Повідомлення №10950
Але найбільше дивує в цій ситуації поведінка української влади.Як ми встигли побачити за останні кілька днів, польські аферюги вже встигли випросити коментар якогось заступника міністра закордонних справ Босацького і написати для польського посольства в Україні цілу заяву про неприпустимість розірвання з ними контракту. До речі, представники польської влади навіть не намагаються розібратись у причинах такого кроку Львова, вони тупо читають маніпулятивні тексти, які їм написали аферюги, і лякають нас міфічним відтоком міфічних інвесторів.А з нашого боку ми просто не бачимо нічого 🤷♂ Таке враження, що в Україні немає ані Міністерства закордонних справ, ані Міністерства економіки (якому належать тепер питання екології), ані жодного віце-прем'єра, ані жодного представника Офісу Президента, який зміг би щось путнє відповісти трохи знахабнілим полякам.Більше того, як виявилось, у нас немає також жодного нардепа з Львівщини, який готовий стати на захист Львова і якісно відповісти в політичній площині на всі "звинувачення" наших "добрих" сусідів.На якусь адекватну реакцію з Винниченка, 18 ми взагалі не очікуємо 🙅♂ У Львівській ОВА зараз свої великі проблеми - там чекають на важливі рішення Президента Зеленського. А Львівська обласна рада, як завжди, перебуває у штучній комі, тому шансів на те, що там комусь спаде на думку зібратись на сесію, щоб заслухати всіх учасників конфлікту і висловити свою політичну позицію, абсолютно немає 🤦♂Так і живемо. На жаль 🥺