Джерело
🇺🇦політичнийтреш | Доповнимо колег з ПолітБавовни щодо вчорашнього візиту Петьмана до Льв...
1 800 Охват/переглядів
2025-06-25 15:02
Повідомлення №9374
Доповнимо колег з ПолітБавовни щодо вчорашнього візиту Петьмана до Львова 🫤Після партійного збіговиська у Палаці мистецтв, яке єесівці чомусь називають зустріччю з львів'янами, вічноп'ятий Петьман разом з тіктокером-трешером Синюткою поперлись в ресторан "Атляс", де мали закриту "off the record" зустріч із деякими представниками місцевих медіа 😎Зустріч тривала майже дві години і медійники весь цей час слухали таку ж проповідь, як і партійці в Палаці мистецтв 🤢Сивочолий знову і знову повторював одні і ті ж тези: ▫️ Зеленський не прагне миру, бо проведення виборів не вигідно йому і Єрмаку;▫️ Зеленський не погодився на запропоноване хуйлом 30-денне перемир’я і здійснив дуже велику помилку;▫️ потрібно терміново змінювати склад переговорної групи, бо в Штатах не сприймають її членів, а особливо Єрмака;▫️ Трамп - це найкращий Президент Штатів і тільки він може зупинити війну в Україні, але для цього він мав би зустрітись з Петьманом;▫️ транзит рускої нафти через Україну в Угорщину, яка потім повертається в Україну, є неправильним, але про "трубу медведчука" чомусь змовчав;▫️ Курська операція була неправильним кроком, тому що українці пішли воювати з солдатами Північної Кореї;▫️ Україні потрібне термінове перемир’я, а після цього мають бути проведені вибори. Тільки після їх проведення, новообрана влада повинна домовлятися про подальший мир;▫️ Зеленський, згідно з Конституцією України, не має права обиратися на наступний термін.В сухому підсумку, медійники, як і депутати облради зранку, взагалі не зрозуміли мети та змісту зустрічі 🤷♂Як нам вдалось з'ясувати, на зустріч були запрошені: власниця "Високого Замку" Балюк, Довганик, головред "Ратуші" Савельєв, головред "Гал-інфо" Андрій Маринюк, Галина Терещук з "Радіо Свобода", керівник хабу "Твоє місто" Тарас Яценко, директорка "ПравдаТут Львів" Оксана Гнатишин та вже давно безробітний ексголовред сайту "Вголос" Боруцький 😂