Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Politerno - Політичний Тернопіль
Додано 14 лип 2024

Politerno - Політичний Тернопіль

@politerno
Кількість підписників: 1 925
Фото: 19,000
Відео: 5,770
Посилання: 16,800
Опис:
Суспільно-політичні новини Тернополя, Тернопільської області та країни в цілому Сайт: https://politerno.com.ua/

👥 Кількість підписників

1 925
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

399
Середній/День:: 535
Середній/Тиждень:: 353
ERR: 20.73%

📊 Кількість повідомлень на день

6.8
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 8
Середнє за день: 6.8

Історія змін назви

Politerno - Політичний Тернопіль 2025-05-26
Politerno Full 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Місто надало 2 млрд, щоб врятувати Київміськбуд від крахуВ той же час екс-президент Київміськбуду Ігор Кушнір купив собі літак, яхту, золоті паспорти Кіпру та віллу в Ніцці за $20 млнЧому Кушнір за кордоном, а не за гратами? Пояснюю:Кушнір списав турбазу Холдинга в Козині, землю поділив серед близьких, які побудували там приватні будинкиБудинок на 452 кв м і 0,18 га землі записаний на Ольгу Телятник, чоловік якої Руслан Телятник з 2016 року очолює дочірнє підприємство “Київміськбуду” – “Київтранспарксервіс 1”. Загальна кількість нерухомості Телятників вражає. Звідкіля це все в керуючого паркінгами?Сестра Ольги Телятник – Любов Козлова є мамою дітей Олександра Поклада фактичного керівника СБУА Руслан Телятник керував клубом «Зебра» (колишній кінотеатр «Більшовик»), яким через фірму Олтекс володіє мама Поклада, який особисто заснував цей ОлтексРадником Кушніра в Київміськбуді був Олександр Плужник, колишній керівник Поклада в УБОЗіТому Кушніру нічого не загрожує, а Київміськбуд врятуює Місто
А тепер скажіть - проблема ТЦК й пов'язаних з нею корупції та порушень прав людей - серйозна!? Усі разом відповімо - ТАК! Це просто юридичний колапс! Уся ця сфера, якщо так можна виразитися, давно вийшла з юридичного поля країни - це держава в державі, у якій тупо рулить анархія. Рулить бабло! А тепер УВАГА! УСЕ ЦЕ ЗАВАРИЛИ ВОВА І АНДРІЙ, якого вже фактично нема біля Вови! Повна відповідальність центральної влади! Зеленський просто міг наказати припинити бусифікацію та повернутися до законної мобілізації. Я вже не кажу про те, що як папуга повторюю роками - СКОРОЧЕННЯ АПАРАТУ і РЕКРУТИНГ на базі фінансового заохочення. Іншими словами - платіть гроші за участь у війні, а не за протирання штанів у кабінетах, йолопи! Це треба було робити від початку вторгнення, але комусь було вигідно зірвати мобілізацію, розколоти суспільствро, стравити людей, зруйнувати культ військового як героя...І тепер все це має розгрібати Буданов. І хто буде винен, якщо не розгребе? Буданов! Чим вони його тримають на гачку?
Тараса Пастуха особисто не знаю і ставлюся з повагою до його служби Україні. Як політика - не скажу, що дуже високо оцінюю, бо він надто лояльний до мого найлєпшого друга Сергія-Маямського. У Раді не зашкварився - вже добре. Але судячи зі всього, зараз його замовили інтимному ТГ-кАналу "тернопільоблвідкат" - заробітчанам, наближеним до тернопільського мера-диктатора. Мозгоправи ще ті, саме тому завжди казав і кажу, що на моє оціночне судження - це кАнал Фартушняка. Там навіть тема Похиляк ДУЖЕ ЦІКАВО прокачується - не зрозуміло, чи це наїзд, чи це похвала за буремну діяльність. Інфа там взагалі як правило висмоктана з пальця, здебільшого хайпова, але піпл так любить. Зараз облвідкатчики узялися за тему теплових фірм дружини Тараса Пастуха. Там низка компаній була зареєстрована за 5 місяців до його призначення на посаду заступника голови ОВА, з цього фартухи роздмухують неабияке викриття! Але основну компанію Пастухів у цьому бізнесі - ТОВ «ТЕР АЛЬТЕНЕРГО» - засновано ще у 2021-му році і вона зайшла на тендери в нашій області саме після його звільнення з Харківської ОДА. Тобто до посади заступника Негоди цей бізнес Пастухів не прив'язаний. Так, вони тендерять по районам під час його роботи в ОВА, але це не злочин і гроші там крутяться як всюди в теплоенерегетичному бізнесі. Конфлікт інтересів можливо і є, але якщо брати до уваги давність цього бізнесу, то сам Тарас роботу в ОДА не поєднує з бізнесом і тому претензій до нього бути не може. Але, як уже сказано, хтось таки пана Тараса облвідкатчикам замовив! Отже шанси очолити область у нього, судячи зі всього, великі і комусь це дуже не подобається!Фотки у наступному меседжі (ну не хочеться платитит Дурову за збильшення знаків) 👇☺️
У природознавстві це називається колообіг лайна. У зеленій політиці це називається пересування ліжок у борделі. А в політології це називається агонія дилетантури. Який сенс у всіх цих бурхливих кадрових перестановках – якщо одні й ті самі члени кліки по колу перестрибують з одного крісла в наступне? Дехто з «незамінних» уже пішли на 3-4 коло нових посад, а дехто вже умудрився очолювати діяметрально різні за функціоналом і компетенцією галузі й відомства. Словосполучення «новий міністр» викликає хіба що гомеричний регіт із подальшими коліками в животі.Жодного нового обличчя. Жодного представника експертно-фахових середовищ. Жодного рівновіддаленого професіонала. Ті ж самі пики по декілька раз на різних постах у режимі передачі естафети від скандалу до скандалу.Агонія дилетантури. Повна закритість кліки. Стовідсоткове закільцювання мафії лише на своїх членах. Під страхом смерті заборонений вхід для будь-кого стороннього. Енна перетасовка засмальцьованої колоди карт. Цілковита деградація кадрового потенціялу. Це навіть не кадровий голод – це кадровий голодомор. Лавка запасних у вечернего квартала відсутня як така. 20-30 перевірених служителів культу кавеену будуть по колу ходити з кабінету в кабінет до кінця світу. Ця замкнута на саму себе захланна команда грає основним складом уже 5-й сезон. Укоріненість грабіжників в усі опановані й підкорені сфери настільки глибочезна, що зелений паразитарій за розмірами вже перевершив тіло жертви-країни. Монополізація сягнула таких масштабів, що демонтувати спрут без шкоди для його здобичі вже неможливо буде.
Дехто сумнівається, що араби купують «Файєр поінт» за оцінкою в $2,5 млрдАргументуючи це тим, що їх річний чистий прибуток лише 600 млн грн ($14 млнТобто окупність 176 роківАле скептики не звернули увагу на нюанси:наприклад техдиректор «Файєр поінту» - Ірина Терех в 2024 заснувала фірму ТОВ "СТЕЛЛАР ДЖЕТ", яка вже в січні-вересні 2025 р отримала 1,77 млрд грн ($42 млн) ЧИСТОГО прибуткуАле і це не головне. Важлива динаміка:1 млрд грн ЧИСТОГО прибутку "СТЕЛЛАР ДЖЕТ" отримала лише в липні-вересніТобто кожний квартал прибуток подвоюєтьсяІ це ще не почали виробляти Фламінго по 2 штуки в день, а там і балістичні ракети почнуть «катати» як сарделькиНагадаю, Терех навчалася у КНУБА, який кинула на 3 курсі. Вийшла заміж у 18 років, розлучилася у 24. У 2012-16 працювала у Вавриша. Особисто володіла його фірмою «Сага девелопмент». До 2022 займалася виробництвом «архітектурного бетону». У квітні 2025 Терех купила LEXUS LX 500D. За її адресою знаходиться будинок-садиба у лісі біля Києва, який вражає уяву
Цинізму Сергія-маямського немає меж 👿 Бажання помститися мені за десятки викривальних матеріалів засліпило фігуранта кримінальних проваджень, пов`язаних з корупцією, який все ще сидить у мерському кріслі 🫅.Уявіть собі, до чого докотився міський голова Тернополя... Для того, щоб плодити мені зайві дуренські проблеми, на які я, за його задумом, повинен витрачати гроші та час - він витрачає гроші платників податків 💸!Усі читачі Politerno мають пам'ятати цілу епопею з результатами ревізії Держаудитслужби у Тернопільській міській раді. Ми написали 12 частин зливу цього мегамасштабного документа, який у Надала спочатку заперечували бо, нібито, щось там виграли у ДАС. Звісно, за сталою практикою ТМР - там збрехали, бо нічого виграти у аудиторів не могли. А тому після незграбної спроби закрити мені рота, підлеглі Сергія Віталійовича зачепилися за слово "афера" в ФБ-дописі щодо 5 частини розлідування - це про оренду приміщення залізничної лікарні компанією "Бонус Медікус” людини, близької до міськради. Їм нема куди витрачати гроші і тому вони вирішили подати абсурдний позов проти мене щодо МОГО ОЦІНОЧНОГО СУДЖЕННЯ щодо звіту Держаудитслужби. Я вважаю те, про що йдеться у звіті, справді аферою, у якій були задіяні працівники ТМР та підприємець. Там все про це говорить!У Надала ЗНАЮТЬ, ЩО ПРОГРАЮТЬ у суді, але ж гроші на процес проти мого видання витрачатимуть НАШІ З ВАМИ - НЕ СВОЇ 🤑! То чому б не поспамити мене тупим позовом, вкрасти час, зайвий раз натиснути, змусити витрачати мої власні кошти? Звісно вони їх мені повернуть, а вам на виборах скажуть, що він краде, але щось робЕ!Стаття: https://politerno.com.ua/2025/03/04/shokuyuchi-rezultaty-audytu-ternopilskoyi-miskrady-ch-4-yak-revizory-zmusyly-miskradu-ta-bonus-medikus-povertaty-borgy-za-orendu/
1. Мер Тернополя Сергій Надал зрозумів, що його позов проти редактора Politerno Андрія Щесняка у його початковому вигляді не матиме шансів на виграш, а тому вирішив розширити позовні вимоги черговими звинуваченнями. Він стверджує, що не замовляв побиття і вивезення журналіста в учбову частину начальнику обласної поліції Зюбаненкові, про що свої підозри висловлював сам Андрій Щесняк. Суму моральної компенсації Сергій Віталійович залишив ту саму – 300 000 грн. Тобто, заяви про замовлення незаконних дій не нанесли йому додаткової шкоди, або він її не зумів вирахувати грошима.2. 08:00 А тим часом Politerno випустило розслідування про те, як 16 червня 2015 року Головним слідчим управлінням Нацполіції України було розпочате досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо зловживання службовим становищем посадовими особами Тернопільської міської ради та низки комунальних підприємств Тернополя. В полі зору правоохоронців опинилися: КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» – Фляк Олег Олегович; КП «Масив» – Гумен Михайло Євгенович; КП «Тернопільбудінвестзамовник» – Кришталовський Роман Казимирович; КЖЕП «Сонячне» – Красуля Степан Вікторович. А також низка компаній та підприємців. Наше видання дослідило, що саме згодом відбувалося з ділянками, які проходили по справі і які були арештовані в рамках розслідування. Також ми розповіли, що друг сім’ї Сергія Надала має частку у 26% в овочевому ринку на вул. М.Шептицького, 26Б. Ділянки під ним теж проходили по згаданій справі:3. 24:20 Ну і кілька слів розповімо тернополянам про ще одне комунальне підприємство ТМР – «Міськшляхрембуд», а точніше про його керівника Володимира Малка. Його дружині у 2022 році подарували будинок та земельну ділянку під ним у престижному селі Байківці під Тернополем. Вартість на дату набуття права цієї нерухомості в декларації чиновника вказана – 400 000 гривень, у той час як такий будинок на ринку коштує в районі 200 000 доларів США. Однак, це не перше дивне придбання сім’ї Малків. У 2020 році Ганна Дмитрівна обзавелася офісом на 92 кв.м. на вулиці Гоголя, 4 в центрі Тернополя, вказавши його вартість – 150 000 гривень.https://www.youtube.com/watch?v=TUE_RtY7EHU&list=PLnpxtv6ELRmowTOaXO4qWxkry4dNaq7zF&index=1
👁 516 25-04-19 01:34
У нас є такий собі "автор цифрового контенту" Сергій, за сумісництвом полковник поліції... Так от, вчора випадково потрапив на сторінку цього блогера і хотів потішитися його успіхам в поширенні матеріалів. Контент настільки бомбезний, що там сотні, а іноді й більше тисячі лише поширень. Яке збільшення читацько-глядацької аудиторії, яке потужне SMM-просування, подумав я.... Скажу відверто, спочатку позаздрив.Але ж яке розчарування! На сторінці блогера в погонах працює, бляха-муха, кілька натуральних ботоферм! 😳 Друзі, у мене шок! Як мінімум сотня акаунтів нічим більше не займається, лише поширює його пости і пости поліції. Реально, друзі, у них в профілях нічого більше немає! 😆 Крім них працює окрема ботоферма акаунтів, які крім поліції і блогера, шарить усіляку лабуду. Доповнюють цей вертеп просто тупо боти, які навіть аватарів не мають... Хтось, а ми знаємо що це Юра-психотроп, організував "автору цифрового контенту" справжнє свято піару! Ну звісно ж, для цього його сюди і направляли!