Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Politerno - Політичний Тернопіль
Додано 14 лип 2024

Politerno - Політичний Тернопіль

@politerno
Кількість підписників: 1 925
Фото: 19,000
Відео: 5,770
Посилання: 16,800
Опис:
Суспільно-політичні новини Тернополя, Тернопільської області та країни в цілому Сайт: https://politerno.com.ua/
Джерело

Politerno - Політичний Тернопіль | Ліволіберальні газети (американо-британський антитрампівський рух, в о...

Логотип телеграм спільноти - Politerno - Політичний Тернопіль Politerno - Політичний Тернопіль @politerno
352 Охват/переглядів 2026-05-25 06:59 Повідомлення №30926
Ліволіберальні газети (американо-британський антитрампівський рух, в основному спосорований демократами) розповідають про те, що путінська еліта незадоволена диктатором і ..... далі тупо переливають з пустого у порожнє. Так то так, але трішечки не так... Ось ця стаття, на яку я посилаюсь 👇, вочевидь, готувалася раніше, і схожі до неї вийшли у демократичних газетах у Штатах. Але тут удар по Києву і автор змушений був трохи змінити акцент. А тому вийшло - ні про що. Головний меседж: що запропонований Трампом перемовний трек з ереф, поступки по Донбасу - нічого не дав, Україна не погодилися і отримала 90 ярдів кредиту. І тепер потрібно воювати, бо, мовляв, подивіться, як українці бомбанули низку НПЗ. Мадяр, як колись Малюк, робить для ОП гарну картинку. А тепер грубо оцінка ударів по НПЗ - ЦЕ КРАПЛЯ У МОРІ, друзі. Так, це нервує кремль! Але це комарині укуси, бо хто ще не знає, ереф - це безкінечна нафта. БЕНЗОКОЛОНКА. Ці удари і втрати - мізерні проценти від усієї російської нафтопереробки. Стратегія ударів по НПЗ - це картинка, яку припідносять західні ліваки своєму електорату з конкретним меседжем - потрібно воювати проти путіна. Додаючи статті про його близьке падіння. А путін бомбить Київ, демонструє Заходу "орєшнік" і доносить своєму електорату - потрібно воювати із Заходом (Україною) до перемоги! А Трамп винний у всьому бе-бе-бе....