Джерело
ПОЛІЦІЯ НА КИЇВЩИНІ | Правоохоронці Київщини викрили незаконні схеми видобутку підземних вод...
525 Охват/переглядів
2026-06-22 10:06
Повідомлення №16720
🚨Правоохоронці Київщини викрили незаконні схеми видобутку підземних вод на понад 257 мільйонів гривеньВстановлено, що керівник комунального підприємства протягом 2023-2025 років організував видобуток підземних вод зі свердловини на Броварщині. Фігурант постачав корисні копалини споживачам через систему водопостачання.Зловмисник масово викачував підземні води без жодних дозвільних документів, фасував їх у пластикову тару та продавав.Крім того, на Фастівщині чоловік перебуваючи на посаді директора підприємства, усвідомлюючи факт відсутності у фірми спеціального дозволу на користування надрами, запустив масштабне виробництво. Для забору, очищення, накопичення та подальшого збуту води він організував роботу промислової свердловини. Видобута вода використовувалася у виробничому процесі для виготовлення фасованої продукції. Надалі її продавали в пластиковій тарі.Сума збитків, завданих державі, становить маже 218 мільйонів гривень.📃👮♂️Слідчі повідомили зловмисникам про підозру (ч. 3 ст. 240 ККУ).