Джерело
Новини поліції Запорізької області | Запорізькі ветерани поліції відпочили та відновили сили на терапевтичн...
694 Охват/переглядів
2025-09-29 13:48
Повідомлення №24380
Запорізькі ветерани поліції відпочили та відновили сили на терапевтичних заходах▪️Два дні поспіль для ветеранів у Запоріжжі проходили незабутні заходи, організовані за ініціативи помічника начальника ГУНП в Запорізькій області з питань ветеранської політики, Департамента з питань ветеранської політики Запорізької міськради за підтримки БФ «Запорізьке серце», ГО «Освітня Фундація «Потенціал»» та клубу «Байдарка». Учасники бойових дій мали можливість відпочити, спробувати себе у нових активностях і відновити внутрішню гармонію▪️26 вересня ветерани випробовували себе у риболовлі - боролись за титули у кількох номінаціях: «Найбільший улов», «Перша рибка» та «Найоригінальніший улов», а під час кулінарної частини заходу приготували смачну «Ветеранську юшку»▪️Ранок 27 вересня розпочався із терапевтичного заняття зі стрільби з лука. Під керівництвом досвідчених інструкторів учасники тренували концентрацію, уважність та вчилися розслаблятися через точність рухів і спокій. Стрільба з лука стала чудовою можливістю не лише для відпочинку, але й для розвитку внутрішньої дисципліни▪️Опісля ветерани вирушили на прогулянку на каяках. Вода, природа, легкий рух - те, що допомогло кожному з учасників відновити душевну рівновагу і забути про повсякденні турботи. Учасники бойових дій мали змогу насолоджуватися природою та спокійно проводити час на воді, без напруги та поспіху- Ці заходи стали ще однією можливістю для ветеранів відновити фізичний і емоційний баланс, подбати про себе та отримати нові враження, - зазначив помічник начальника ГУНП в Запорізькій області з питань ветеранської політики Вячеслав Лощенко
#НПУ #поліція_Запоріжжя #новини #ветеранська_політика #відновлення