Джерело
Новини поліції Запорізької області | Запорізькі поліцейські скерували до суду обвинувальний акт відносно ко...
657 Охват/переглядів
2025-06-23 12:54
Повідомлення №22405
Запорізькі поліцейські скерували до суду обвинувальний акт відносно комунальника, який завдав збитків місцевому бюджету на понад 665 000 гривень▪️54-річний генеральний директор комунального підприємства погодив закупівлю електроенергії за штучно завищеною вартістю. Правоохоронці провели досудове розслідування та зібрали вичерпні докази правопорушення▪️Слідчі обласного главку поліції разом із працівниками управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Нацполіції під процесуальним керівництвом Пологівської окружної прокуратури викрили та задокументували факт зловживання службовим становищем директора одного із місцевих комунальних підприємств▪️Правоохоронці встановили, що з метою одержання неправомірної вигоди для іншого підприємства, керівник, всупереч інтересам служби, погодився закупити електроенергію за значно завищеною ціною. Таким чином службовець завдав збитків місцевому бюджету на 665 000 гривень▪️Слідчі завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт відносно фігуранта. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК Україниℹ️Найсуворіша санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян#НПУ #поліція_Запоріжжя #новини #до_суду #обвинувальний_акт #зловживання_владою