Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПОЛЕССКИЙ
Додано 14 лип 2024

ПОЛЕССКИЙ

@poleskiy
Кількість підписників: 3 775
Фото: 1,760
Відео: 668
Посилання: 848
Опис:
Сталкер, блогер та дослідник Канал про Чорнобиль, покинуте, Urbex та мої думки Авторський блог youtube-каналу Полесский Підтримати канал: https://donatello.to/polesskiy Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/3hPmSw
Джерело

ПОЛЕССКИЙ | ️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш,...

Логотип телеграм спільноти - ПОЛЕССКИЙ ПОЛЕССКИЙ @poleskiy
1 670 Охват/переглядів 2025-08-27 16:28 Повідомлення №3579
❗️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш, який ймовірно нещодавно повернувся із зони відчуження."Нападник говорить, що наступного разу мене заб'ють до півсмерті і втоплять у річці.""Нападникові було важливо, щоби я визнав: більше сюди не ходитиму, це не має сенсу і т.п. Потім, він щось клацав у моєму телефоні, я наблизився і спробував забрати свою річ назад. Зрештою він таки віддав, зі знущальним смішком крикнувши "на" і на екрані я побачив характерні піктограми "обнулення" даних пристрою. Нападник сів у машину і поїхав. Військові, яким я на вимогу раніше здав документи, після цієї сцени і подальшого шушукання з нападником стверджуватимуть, що "не брали в мене ніяких документів". Відразу по тому вони здадуть мене в чорнобильську поліцію і поїдуть собі."Джерело: https://www.facebook.com/markiyankamysh/posts/pfbid0vZSunRHZegHCedxdbfJPdL13bek3wBeoqm6hJv6wq8iwMDkB6LWFKVYBjEDZaazUlЯк думаєте правда чи ні?Якщо правда то це черговий аргумент до того що зараз не слід там лазити. А слід допомагати силам Оборони