🇺🇦Покровський напрямок: Противник налаштовується на великі штурми в районі Удачнго, зараз відбуваються одинокі вилазки окупантів, всі їх наші бійці знаходять та знищують. Таким чином було забаранено 8-200х орків у східній частині села. Так само бійці працюють в районі залізки та всередині Котлиного, там ворог частково присутній намагаємося вибивати. В районі Звірового: відносно тихо, сильно підарчуки не газують, теж саме тут як і у попередніх селах! Ворог застосовує мінометку, дрони та авіацію яка буквально щогодини розбирає місто КАБами. Наші козаки тримаються на своїх позиціях та пильнують підступи, щоб руснява гидота не пробралася!🇺🇦В районі Нового Труда-Даченсько та північніше Зеленого атаки тривають, противник не залишає спроби просунутися трохи далі, активність у них–присутня, тому очікуємо найближчими днями від них ривок! Знаємо, що вони готуються тому теж готові їх зустрічати. В районі Лисівки: продовжується боротьба за руїни села, наші 2 відважних козака змогли підірвати захоплений русохряками підвал на півночі населеного пункту!☠️Побратими красуньчики всіма пишаюся, працюємо!🇺🇦Muchnoy Jugend | Підписатися
🇺🇦Покровський напрямок: Багато прийшло мені сповіщені від людей, що деякі канали розносять інфу про те, як підарчуки зайшли до Покровська! Спрощу вам інформацію до дрібниць, з району Шевченко висунулися 2 руснявих ДРГшника які були вбиті на околицях у мкр. Лазурний. Це звичайна тактика у хряків, таке вже було не одноразово, бувають випадки, коли русаки знаходять сліпі зони та намагаються туди проникнути, щоб дізнатися обстановку у нашій обороні. Тому, зараз багато застосовується арти, дронів та авіації саме по місту, як я вже казав–це прогрівання перед наступом, поки немає приводу бити в дзвони!🇺🇦Загалом, на всіх рубежах тривають запеклі бої, особливо в районі Котлиного та Звірового, противник майже повним складом заходить до сіл, вдягнуті в антитепловізорне обмундирування, коли нерухомо сидять у хащах–стають непомітними. Дуже жваві поросята, тому будемо пильнувати та кожного по можливості знищувати!🇺🇦Ворог, так, намагатиметься зайти до міста через Звірове-Шевченко та з району Чунишине якщо дійдуть і західніше Лисівки, звичайно якщо повністю її будуть контролювати, поки повністю контролю у підарів не встановлено!🇺🇦Muchnoy Jugend | Підписатися
З кожним днем ворожі атаки посилюються: росіяни руйнують будинки, є жертви серед населення 2 квітня близько 6:15 з боку російських окупаційних військ був здійснений обстріл м. Родинське, внаслідок якого пошкоджено багатоповерховий будинок. Інформація щодо постраждалих не надходила.Близько 10:30 в результаті ворожого обстрілу західної частини м.Покровськ пошкоджено житловий будинок, поранення отримали 3 місцевих жителі.Орієнтовно о 12:00 під ударом перебувала центральна частина Покровська. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено багатоповерховий будинок. Інші наслідки з'ясовуються. Близько 14:00 з боку РОВ відбувся обстріл приватного сектору західної частини м.Покровськ, загинув чоловік 1971 року народження. Пошкоджено житловий будинок. Приблизно о 14:05 під обстріл потрапила східна частина Покровська. В результаті удару в житловому будинку виникла пожежа. Сили та засоби ДСНС не залучались через безпекову складову. Інформація щодо постраждалих не надходила.Близько 18:00 стався обстріл з боку РОВ приватного сектору центральної частини міста, внаслідок чого осколкове поранення голови отримав місцевий житель 1976 року народження. Чоловіка доставлено до Добропільської ЛІЛ. Орієнтовно о 18:30 армія рф завдала удару по західній частині м.Покровськ. В результаті ворожої атаки поранення отримали 2 місцевих жителі, пошкоджено приватне домогосподарство.
🇺🇦Покровський напрямок: Ворог буде завжди видавати свою інфу за корисну, щоб її більше хавало та раділо але настав той час, коли ворог був вдосталь перебитий та загальмований, ненадовго і ми це розуміємо. Наприклад в районі Удачного наші воїни тримаються міцно та не віддають їм ні метра землі. Також в районі Котлине східніше є потенціал стримувати противника, підари вже б'ються головою об стіну, не розуміючи чому вони марно пачками вмирають! Вони будуть ламатися і сточуватися доки не досягнуті успіхів в Удачному та Котлине, зараз якщо не зможуть пробити оборону то підуть посадками в обхід шахти! На нашій ділянці Лисівка-Сухий Яр без змін і це не дивно, титанічні зусилля робить десант щоб кожен кнур відчув пробиття черепної коробки.🇺🇦Мирноградський напрямок: Тут у ворога є просування, зараз відбуваються бої за Водяне Друге! Після захоплення цього села, противник почне рухатися до Тарасівки–яка стане черговим пунктом для накопичення живої сили і подальших дій!🇺🇦Muchnoy Jugend | Підписатися
Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю.Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України.Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна.Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним.Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України.Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі.Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому.План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети.Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України.🇺🇦🇺🇦🇺🇦