Джерело
Християнські вірші | У ТРИВОГАХ ЗЕМНИХ І ВТРАТАХ...У тривогах земних і втратах ,Зізнаюся То...
1 030 Охват/переглядів
2026-06-19 13:10
Повідомлення №1916
У ТРИВОГАХ ЗЕМНИХ І ВТРАТАХ...У тривогах земних і втратах ,Зізнаюся Тобі, мій Боже,Зрозуміти я все не здатна,Осягнути всіх дій не можу. Що без Тебе дрібний мій розум?Де є відповідь на питання?І не сохнуть гарячі сльози ,І чомусь Небеса в мовчанні... Всі потрібні слова скінчились,Щоб кожне «чому» пояснити...Невідоме таким й лишилось...Боже, Боже.. як далі жити ? Шлях земний мій неначе в Йова ,І здавалось : Тебе я знаю,Розумію.... ще не готова ,Від мовчання Твого страждаю... Я чекала долин з квітками,Замість них лиш пісок й пустеля...Вірю серцем своїм й думками,Що молитви - не лиш до стелі... Хоч і страшно мені буває Пізнавати Тебе, ІсусеДосконало Тебе не знаю...А розлуки й на мить боюся... Не такий Ти, щоб злого бажати,Не такий Ти, щоб просто бити...Ти такий, щоб мене тримати ,Ти такий, щоб мене любити ... Ти зі мною, коли я плачу ,Ти зі мною, як страх лягає...Наперед мою долю бачиш ,Про одне лиш Тебе благаю : Дай мені у земних стражданнях,Прославляти Тебе, мій Боже,Довіряти Тобі всі питання ,Бо лиш Ти пояснити все можеш. Коли кроки Твої я чуюБуря в серці тоді стихає...Більше вітер в лице не дує ,Із душі страх кудись зникає. Бо приходиш лише з любов’ю,Не знаходжу я в ній обману...Ти зціляєш Святою Кров'юВсередині найглибші рани... Ти Один є моя Надія Ти та скеля, яка спасаєТи Один, в Кому я радіюБога іншого я не маю.Коли обіймаєш мене Ти міцно,Розумію і знов запевняюсь: Ти усе, що мені потрібно,Ти усе, що в житті я маю ...@muzyka_virshi