Джерело
Підслухано Тростянець 🇺🇦 | Друзі, хочу поділитися тим, що я сьогодні стала свідком просто жахливо...
3 580 Охват/переглядів
2025-08-19 19:39
Повідомлення №3606
Друзі, хочу поділитися тим, що я сьогодні стала свідком просто жахливої ситуації на дорозі. Їхала пожежна машина з увімкненими сиренами та маячками, спрямована на виклик, де рятують людей. Але замість того, щоб поступитися дорогою, деякі водії просто ігнорували сигнал і не давали проїхати. Свідомо, з байдужістю, вони не зупинялись і не впускали машину порятунку.І це ще не все — бувають і такі «унікуми», які вважають за потрібне бігти прямо перед машиною, створюючи додаткову небезпеку і затримку!Такі дії — це не просто порушення правил дорожнього руху, це принизливо з моральної точки зору! Люди, ви що, не розумієте, що на кону чиєсь життя? Ваша помилка може стати фатальною для когось іншого!Задумайтесь: чи варто бути такою свинотою на дорозі, коли від вашої поведінки залежить чужа безпека? Пожежники, медики, поліція — вони їдуть рятувати життя і заслуговують на повагу. Поступайтеся дорогою! Не будьте байдужими.Це звернення — для тих, хто ще не усвідомив, що таке людяність за кермом і поза ним.