Джерело
Почуті | про людей в окупації | Чергова трагедія на в'їзді в Олешки: під час спроби доставити продукти...
264 Охват/переглядів
2026-06-02 14:40
Повідомлення №6538
🕯 Чергова трагедія на в'їзді в Олешки: під час спроби доставити продукти підірвалися люди, є загиблий та пораненіСьогодні, 2 червня, на в'їзді до міста підірвалися цивільні. Чотири автівки з продуктами та гуманітарною допомогою прямували до цивільних мешканців:Чотири машини, серед яких була й машина батюшки.На в'їзді на них чекав Ігор. Він збирався прилаштуватися у хвіст колони, заїхати разом із ними в Олешки, а потім так само виїхати назад.Олександр, водій машини з молочною продукцією, отримав важкі поранення. Батюшка повіз його разом із другим Олександром до лікарні Скадовська, однак, на жаль, Сашу не вдалося довезти живим.Другого Олександра батюшка також доставив до Скадовської лікарні. За наявною інформацією, його стан стабільний.Ігоря у важкому стані доставили на тачці до Олешківської лікарні. У нього множинні осколкові поранення та внутрішня кровотеча.Тарас також отримав поранення, але вони виявилися неважкими. Після надання допомоги він зміг повернутися додому, — розповідає волонтерка Ксенія Архіпова, яка займається евакуацією з Олешок. Також ексклюзивно для «Почутих» місцева мешканка розповіла про поточну ситуацію в місті:Продукти привозять раз на тиждень, тож стало трохи легше. Але газу й бензину, як і раніше, немає.
#Херсонщина✅ Якщо вам є що розповісти — пишіть нашій Лізі або в чат-бот, ми гарантуємо повну анонімність.