Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов
Додано 14 лип 2024

Петро Обухов

@pobukhov
Кількість підписників: 1 855
Фото: 1,670
Відео: 111
Посилання: 618
Опис:
Офіційний канал Петра Обухова, депутата Одеської міської ради. 📲 Ютуб: https://www.youtube.com/user/peterodua1 📲 Фейсбук: https://www.facebook.com/peterodua1
Джерело

Петро Обухов | Підсумок тижня в Одесі: масштабні наслідки атак по енергетичній інфрас...

Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов Петро Обухов @pobukhov
1 460 Охват/переглядів 2025-12-07 18:20 Повідомлення №2680
Підсумок тижня в Одесі: масштабні наслідки атак по енергетичній інфраструктурі, кадрові зміни у владі та початок святкового сезону під час війни.Атаки та енергетична кризаросія знову вдарила по енергетичній інфраструктурі Одеси. Через пошкодження мереж у центрі міста цілий тиждень частина вулиць жила без світла й тепла. Теплопостачання вже частково відновили, електрику обіцяють стабілізувати в другій половині грудня.Після удару по підстанції в Пересипському районі знеструмленими залишались понад 30 тисяч квартир, у восьми будинках вибито близько 2400 вікон, є постраждалі. Близько 10 тисяч квартир досі без світла.По всій країні введено додаткові обмеження, деякі групи відключають до 17 годин на добу. Зима почалась надзвичайно важко.Свята під час війниМісто відзначило День ЗСУ та День Святого Миколая. На Грецькій площі відбувся концерт, встановлено головну міську ялинку. Там же 25 грудня відкриють різдвяний ярмарок, до участі долучили місцевих рестораторів. Є суперечки щодо участі артистів «95 кварталу» — я вважаю це недоречним у воєнний час.Вшанування загиблих військовихНа головній алеї парку Шевченка встановлено ще 53 таблички з іменами та фотографіями воїнів-одеситів, які загинули на фронті. Місто продовжує розширювати меморіал пам’яті.Зміни у міській владіТриває кадрова перебудова в місті. Ліквідують управління торгівлі, його функції передадуть райадміністраціям, що має прибрати дублювання повноважень і зменшити корупційні ризики. Призначено нового віцемера Аллу Бех, яка відповідатиме за соціальну політику та економіку.Замінено керівництво департаменту охорони здоров’я, у Єврейській лікарні — новий очільник. Очікуються нові призначення в райадміністраціях, що може покращити комунікацію з мешканцями.https://youtu.be/vbsT1saGTig