Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов
Додано 14 лип 2024

Петро Обухов

@pobukhov
Кількість підписників: 1 854
Фото: 1,670
Відео: 111
Посилання: 618
Опис:
Офіційний канал Петра Обухова, депутата Одеської міської ради. 📲 Ютуб: https://www.youtube.com/user/peterodua1 📲 Фейсбук: https://www.facebook.com/peterodua1
Джерело

Петро Обухов | Ура! Нарешті Верховна Рада прийняла закон про гуманітарні автобуси!Це ...

Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов Петро Обухов @pobukhov
1 800 Охват/переглядів 2025-04-30 09:33 Повідомлення №2454
Ура! Нарешті Верховна Рада прийняла закон про гуманітарні автобуси!Це ще один маленький крок, щоб витіснити маршрутки вулиць Одеси. В минулі роки Одеса отримала 20 гуманітарних автобусів від Наших міст-побратимів Регенсбургу та Стамбулу. Але використовувати їх було не можна через законодавчі обмеження. І нарешті сьогодні це було виправлено. В мерії давно вже запланована нові автобуси пустити з вулиці Семена Палія до залізничного вокзалу. Вулиця Семена Палія — остання велика вулиця в Одесі на якій нема нормального муніципального громадського транспорту, а тільки є мерзенні маршрутки. Там вже облаштована смуга руху для громадського транспорту. Також вона є на Миколаївський дорозі та на вулиці отамана Головатого. Тобто фактично цей новий маршрут автобусів буде доїжджати до центру міста майже без заторів. Такий собі BRT (bus rapid transit) на мінімалках. Поки триває війна ми не можемо витрачати кошти на закупівлі власного велику громадського транспорту і тому було сподівання тільки на приватних перевізників та гуманітарну допомогу. Нарешті варіант з гуманітарною допомогою є законним. Дякую депутатам Верховної Ради!