Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов
Додано 14 лип 2024

Петро Обухов

@pobukhov
Кількість підписників: 1 854
Фото: 1,670
Відео: 111
Посилання: 618
Опис:
Офіційний канал Петра Обухова, депутата Одеської міської ради. 📲 Ютуб: https://www.youtube.com/user/peterodua1 📲 Фейсбук: https://www.facebook.com/peterodua1
Джерело

Петро Обухов | Був вчора на зустрічі з мешканцями будинку Прохорівська, 40. Більш ніж...

Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов Петро Обухов @pobukhov
1 500 Охват/переглядів 2025-03-20 11:54 Повідомлення №2432
Був вчора на зустрічі з мешканцями будинку Прохорівська, 40. Більш ніж рік тому в будинок влетів шахед. Суттєво пошкоджені декілька квартир.Коли аналогічний приліт був в ЖК "Люксембург", то мерія зібрала депутатів на позачергову сесію і ми виділили понад 30 млн грн на відновлення будинку.А тут на Прохорівській пройшло вже більше року і поки що ніяких робіт. Мерія розробила проєкт відновлення будівлі та розмістила його на платформі DREAM. Там вони сподівались знайти "інвестора" який дасть кошти на відновлення. Не розумію в чому тут "інвестиція".Очікувано ніхто грошей нам не подарував просто так на цей будинок. Мешканці почали стукати в усі двері. І от вчора була проведена зустріч на який були присутні два віцемери, два керівники департаментів з заступниками, та два депутати - я та Олександр Шеремет.На питання чому відразу не зробити як з усіма іншими житловими будинками (наприклад ще пр. Шевченка, 8) чиновники казали, що це депутати не дають грошей )))Вирішили, що більше чекати не можна. На наступній сесії буде виділено 6 млн грн на ремонт будинку. Але 1 мільйон ми вже виділили раніше, тож мерія може не чекати на наступну сесію і запускати тендер вже зараз. Саме це вони пообіцяли зробити.Працюємо.