Статистика telegram каналу - @pmkotel

Логотип телеграм спільноти - Котел ПМа 2021-11-03

Котел ПМа

Кількість підписників:
962
Фото:
11 
Відео:
 
Посилання:
161 
Категорія:
Блоги
Опис:
Котел ПМа – це те, в чому він варить купу думок, те, в чому вариться кожен день сам, і те, в чому варитиметься у «кращому світі», бо навіть ПМи не безгрішні. У цьому котлі думки та нотатки з життя ПМ спеціалістів Sigma Software.

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Котел ПМа - @pmkotel

​​Друзі, привіт!
Якщо б ви хотіли спробувати себе в менторстві, але з якихось причин ще досі не почали діяти в цьому напрямку…або ж якщо вже почали цю справу, але хочете структурувати свої знання, то маємо для вас чудову новину 💫
В компанії Sigma Software скоро стартує курс Mentors’ Smart Up!
Це буде 36 годин теорії та практики від досвідчених тренерів Sigma Software. Вони готові вас навчити та зберегти ваші нерви, зусилля, а найцінніше – час 😌
⚡️Ви прокачаєте свої навички в public speaking та роботі з аудиторією, дізнаєтеся більше про аспекти навчання дорослих, самопрезентацію, тайм-менеджмент, сторітелінг, лідерство та багато іншого!
Для учасників каналу діє знижка -20% за промокодом PM20 🤩
При реєстрації введіть його в поле Коментар.
Реєструйтеся за цим посиланням: https://bit.ly/48rEhbA
Чекаємо на вас!
952
23-11-16 13:17
​​Друзі, привіт. На зв'язку Євгенія Кириленко, Head of Support у Sigma Software.
Я впевнена, що ви як проєктні менеджери, чітко усвідомлюєте, що правильне розставлення пріоритетів та планування часу – це запорука успіху 🚀 Дуже важливо віднайти та підтримувати work-life баланс. Інакше, професійне вигорання неминуче.
Я вже декілька разів пройшла шляхом вигорання, довго досліджувала цю тему, протестувала різноманітні методи і врешті віднайшла техніки ефективності управління часом, що добре працюють для мене. Ними з радістю поділюсь на інтенсивному курсі “Time Management and Self-Effectiveness” 😊
📆 Старт: 10 травня
Ціна: ̶2̶8̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ 2100 грн (економія 700 грн з нагоди дня народження Sigma Software University до 2 травня включно).
Запрошую вас доєднатись, якщо ви хочете віднайти work-life balance, якісно керувати особистим часом, пріоритезувати завдання та збільшити вашу продуктивність.
Реєстрація та більше деталей тут: https://bit.ly/3V4y6Ec
1600
23-04-25 14:43
​​А яку стратегію реагування на ризики обереш ти? 😊
Існують різні стратегії роботи з ризиками. Яка доцільніша у конкретному випадку та підходить саме тобі?
Розкладаємо все по поличках на моєму курсі «Управління ризиками».
🚀 Стартуємо вже завтра, 21 лютого
Залишилось лише 3 місця, тож встигни зареєструватись ТУТ.
1700
23-02-20 16:04
​​Друзі, якщо ви задавались питанням, куди це зникла авторка каналу, то я готувала комплексний курс по управлінню ризиками 😊
Повний опис курсу можна подивитись на сайті нашого корпоративного Університету, там і залишити заявку на участь.
Тут я скористаюсь можливістю відповісти на питання, які вже чула чи передбачаю:
Чи підходить цей курс для менеджерів не з IT?
Хоча методологія, техніки та інструменти не прив’язані до індустрії, ми будемо варитись весь цей час в контексті розробки програмного забезпечення.
Я вважаю, що без практичного досвіду в IT, буде дуууже складно. Саме тому я додала вимогу до учасників «Хоча б пів року комерційного досвіду в IT»
Чи буде корисним курс тестувальнику/розробнику/бізнес аналітику?
Точно так, якщо у вас лідська позиція або якщо ви розглядаєте для себе подальший управлінський трек.
Або якщо у вас на проєкті немає менеджера, і ви безпосередньо спілкуєтесь із клієнтом.
Цілих чотири заняття лише про ризики?
Так, мені є що сказати 😊 Та обіцяю, що тут буде багато практики, групових дискусій, цікавих підтем. Насправді, я ще мушу деякий матеріал скоротити, щоб встигнути всього за 4 заняття.
Будуть домашки?
Так🤓Практика – наше всьо. Зробив домашку –> отримав зворотний зв'язок щодо засвоєння матеріалу -> виправив помилки -> профіт. Обіцяю не підкреслювати помилки червоним чорнилом.
Якщо у мене не вийде доєднатись до групи, чи можна прослухати курс в записі?
Важливою складовою курсу будуть інтерактивні вебінари з обговореннями, практичними вправами, ситуаційними завданнями та ускладненнями. Запис буде, та дивитись таке в записі – геть не те саме, що брати в цьому участь.
Розклад наших зустрічей вже відомий, тому якщо ви вирішили опанувати раз і назавжди тему управління ризиками, то візьміть від цього курсу максимум. Лише активна залученість дасть очікуваний ефект.
Не дорого?
Не дорого 😊 Це класна інвестиція в себе. Ви купуєте не 4 зустрічі по 2 години, а інвестуєте у вільні від вирішення проєктних питань вечори, гарні стосунки з клієнтами та у власну професійну зрілість.
Буде повторення курсу?
Не цього року. А планувати більш, ніж на рік в наших реаліях недоцільно. Тому або пан, або п̶р̶о̶п̶а̶в̶ доведеться розбиратись із ризиками самостійно.
Друзі, це ще не останній дзвінок, але група вже наполовину сформована. 🙂
🗓Старт: 21 лютого.
Заняття: вівторок та четвер о 18:00.
Реєстрація за посиланням ТУТ.
1800
23-02-08 11:55

Друзі, я скучила 😊
Пропоную зустрітись, щоб поговорити про інциденти на проєктах, як їх вирішувати та аналізувати, щоб уникнути повторення.
Коли: 1 вересня, 19:30 за київським часом (UTC/GMT +3 hours)
Мова: англійська
Місце зустрічі: DEV.BG meetup
Участь безкоштовна
Реєстрація: https://dev.bg/event/mission-failed-problem-solving-and-prevention/
За посиланням вище трохи більше про тему.
З мене – підготувати доповідь (і я вже навіть почала, чесно-чесно 😊).
З вас – цікаві питання.
До зустрічі!

2000
22-08-31 08:09
​​TED Talks for PMs 🎙
Для мене особисто краса TED Talk-у у співвідношенні користь/витрачений час.
Лише за 10 хвилин на день ти поповнюєш свій англійський вокабуляр та дізнаєшся про якусь цікавинку або по-іншому починаєш дивитись на звичні речі.
Сьогодні хочу з вами поділитися підбіркою TED Talks, які можуть бути цікаві проєктним менеджерам 😊
⚡️ Селеста Хедлі: 10 способів стати відмінним співрозмовником
Коли за родом занять вам необхідно вміти розмовляти з людьми, ви дізнаєтеся багато про те, як вести бесіду, і про те, що багато хто з нас робити цього не вміє. Протягом багатьох років Селеста Хедлі працює ведучою ефіру на радіо і добре знає складові успішної бесіди: чесність, стислість, ясність і вміння слухати. У цьому виступі вона ділиться десятьма правилами, які допоможуть стати класним співрозмовником.
⚡️ Дорі Кларк: Справжня причина, чому ви так зайняті (і що з цим робити)
У наші дні майже кожен з нас відчуває нестачу часу. Експерт з лідерства Дорі Кларк ділиться трьома прихованими причинами, через які люди потрапляють у нескінченне відчуття постійної зайнятості, і пропонує вам поцікавитися, що є мотиватором ваших справ.
⚡️ Рей Даліо: Як побудувати компанію, де перемагають найкращі ідеї
Уявіть, якщо ви по-справжньому знали б своїх колег та їхні думки? Рей Даліо з огляду на бізнес розповідає про переваги ідей меритократії. Для неї потрібні повна прозорість та алгоритмізоване прийняття рішень. При такій системі люди можуть вільно висловлювати свої думки та навіть критикувати керівників. Дізнайтеся більше про те, як ця стратегія допомогла Даліо створити один із найбільш успішних хедж-фондів у світі та як спільне прийняття рішень на основі фактів може бути корисним особисто вам.
⚡️ Сара Елліс і Хелен Таппер: Найкращий шлях у кар’єрі – це не завжди пряма лінія
Зазвичай здається, що ідеальний кар’єрний шлях виглядає як лінійний – сходи, по яких потрібно підійматися з цілеспрямованою зосередженістю, щоб досягти вершини. Консультанти з розвитку кар’єри Сара Елліс та Хелен Таппер запрошують вас змінити цю застарілу й обмежуючу модель. Це відео для тих, хто відчуває себе обмеженими кордонами корпоративних сходів.
⚡️ Карен Ебер: Як ваш мозок реагує на історії – і чому вони є вирішальними для лідерів
Як найкращі світові лідери та візіонери заслуговують на довіру?
Вони розповідають чудові історії. Консультант з лідерства Карен Ебер розкриває, що сприяє ефективному оповіданню історій, і пояснює, як будь-хто може використати це, щоб викликати співчуття та надихати на дії.
Приємного перегляду 😊
2300
22-07-29 11:04