3,5 млн дол. США за закриття справи: викрито прокурора ОГП та адвокатів👥Детективи Управління внутрішнього контролю та третього Головного підрозділу детективів #НАБУ спільно з #САП викрили прокурора Офісу Генерального прокурора та адвокатів на підбурюванні до надання неправомірної вигоди у розмірі 3,5 млн дол США. Кошти призначалися нібито для подальшої передачі прокурорам САП та суддям Вищого антикорупційного суду за ухвалення рішення про закриття кримінального провадження, яке розслідують детективи НАБУ.За даними слідства, у період з 10 лютого по 18 вересня 2025 року адвокати, вступивши у злочинну змову з прокурором Офісу Генерального прокурора, запропонували підозрюваному в одній зі справ НАБУ вирішити питання про її закриття шляхом підкупу посадових осіб САП та ВАКС.Зловмисники взяли на себе зобов'язання виступити посередниками в отриманні та передачі грошових коштів. Сума неправомірної вигоди, до надання якої підбурювали підозрюваного, за час їхньої злочинної діяльності зросла з початкових 2 млн до 3,5 млн дол. США.Співучасниками було розроблено детальний план, який передбачав передачу неправомірної вигоди частинами. На момент викриття детективами НАБУ прокурор та адвокати встигли отримати від підозрюваного 200 тис. дол. США.Наразі тривають невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх можливих учасників злочинної схеми та документування їхньої протиправної діяльності.Детальніше: nub.short.gy/QSbTlb
Ну звичайно, Паламарчук же у нас бог місцевого масштабу — і дощі викликає, і світло вимикає, і жука колорадського по ночах розкидає! 🤡Тільки от чомусь не він, а справжні люди в селі власним коштом ремонтують школи, латають дах у ліцеї, замінюють вікна в садочку і купують обігрівачі в класи, бо опалення немає. І це вже не жарт.🔻 Гатненський ліцей — в руїнах.Кухонне обладнання для їдальні – «загубилось» після закупівлі. Вгадайте хто мав контролювати? Хто підписував?🔻 Дороги не ремонтуються роками — бо ж «то не наша компетенція», зате на піар Паламарчука на кожен мітинг чи «передвиборче відкриття лавочки» гроші знаходяться миттєво.🔻 Секретар сільради Шульган, близький соратник голови, фігурує у справі про розкрадання коштів. І поки люди без світла — ці "діячі" вже пакують валізи до суду.Але звісно — прості люди винні, бо «вимагають». Бо не мовчать. Бо не поклоняються черговому самопроголошеному «господарнику» в селі, який роками гріє крісло й розказує байки про свої «героїчні заслуги».Коли керівник громади вміє тільки святкувати, фотографуватись з дітьми та розповідати про свою "котю", а не вирішувати нагальні проблеми — то не народ винен у злиднях, а саме він. І крапка.
🎭 1 вересня в стилі "совок-ретро": Паламарчук у головній роліНу що, друзі, знову Паламарчук на сцені. Як завжди — з квітами, посмішкою й промовами. Фото зробив, піар отримав, галочку поставив. Але давайте подивимось, що за лаштунками цього дешевенького спектаклю.📌 Гатненський ліцей — у руїнах.Фасад — тріщини. Стеля — сиплеться. Парти — як із музею радянського побуту. Жодного капремонту.📌 Кухонне обладнання — “проїбав” Шульган.Так, це той самий Шульган, якому довірили оновити харчоблок. Де техніка? Де гроші? Відповідей немає.📌 Приміщення — в аварійному стані.Батьки змушені за свої кошти латати дірки, фарбувати, тягнути електрику, вішати штори. А тим часом “владика” приходить приймати святкові марші…📌 І ще трохи “приємних” новин:Кажуть, що завтра нашого “секретарика” мають нарешті закрити. За старі грішки? За нові схеми? Поживемо — побачимо.Коли вже закінчиться ця циркова традиція — приїжджати з солодкими промовами до школярів і робити вигляд, що все добре?Нехай приїздять, коли немає штор у класі.Коли діти мерзнуть.Коли в школі смердить пліснявою.Коли потрібні нові підручники.🎒 Бо справжня робота — це не флешмоби з кульками. Це турбота. Постійна. Реальна. Видима.#Гатне #ліцей #Паламарчук #руїни #брехня #показуха #совок
Перша леді наче офіційно взялася за просування нового продукту — лідокаїну для чоловіків. Хто не знає — це спрей для знечулення геніталій, щоби "продовжити процес" і, як написано в інструкції, «запобігти передчасній еякуляції». Ось такої!Поки народ шукає, чим нагодувати дітей, а захисники країни без копійки ремонтують техніку, у столиці шукають, як “продовжити задоволення”. Очевидно, питання національного значення.А Паламарчук, який ще вчора мовчав про зниклі мільйони, пішов молитися до церкви. Очевидно, просить прощення. Не в народу — у Бога. Бо перед народом йому не до молитви.І не сам — разом з паном Шульганом, тим самим, що краде у дітей. Прямо у них із тарілки. Той, хто перераховує "економії" на дитячому харчуванні собі в кишеню. Чисті душі, які шукають благословення, замість сповіді в суді.Мораль?Хтось краде час — і націю присипляють лідокаїном.А хтось краде майбутнє — і мовчить під іконами.Але народ усе бачить. І на відміну від тимчасових задоволень, справедливість — приходить надовго.
СКАНДАЛ НА КЛАДОВИЩІ: РІШЕННЯ СУДУ Є, А БУЛЬДОЗЕРИ НЕ ЗУПИНИЛИСЯЦікавий перелом у справі Національного військового меморіального кладовища.Суди скасували рішення КОВА про передачу 258,7 га землі ДУ "НВМК", але… на місці й далі рубка лісу, будівництво та техніка.👉 Київський окружний адміністративний суд та Шостий апеляційний суд визнали незаконним рішення Київської обласної адміністрації.🔗 Джерело: FB активістів Мархалівки🪖 Замість гордості – ганьба. У поспіху «порєшать» кладовище без відкритих процедур, військова пам’ять втоптана в багнюку бюрократії, беззаконня й корупції.📌 Паламарчук мовчить.Цей самодур – голова Гатненської громади, на території якої й відбувається свавілля. Йому пообіцяли "порєшать" із його кримінальними справами, якщо не буде рипатись. Він і не рипається.Навпаки — намагався “заспокоїти” мешканців Мархалівки, але отримав публічні прочуханки. Бо люди не дурні.📣 А де позиція Мінвету?Запізно виправдовуватись, коли бульдозери вже вирівняли і здоровий глузд, і повагу до ветеранів.🧭 Час згадати, що шанування пам’яті — не про гектари, а про гідність.
Скандальна діяльність депутатки Київради Смірнової, близької подруги нашого гламурного голови Паламарчука, котрий якраз очолював бюджетний комітет районної ради, а вона була головою РДА.1. День трауру та її поведінкаДепутатка Київради та державна службовиця Смірнова у день трауру за найбільшою кількістю загиблих у Києві (31 людина загинула внаслідок удару російської ракети) відзначалася тим, що розважалася та святкувала у ресторані.2. Політичний зліт та зв’язкиДепутаткою Смірнова стала завдяки прямим зв’язкам з Артуром Палатним, для якого вона є безвідмовною виконавицею будь-яких завдань.Була першим номером від партії «УДАР» на Оболоні, хоча:не проживала там (мешкає у Білогородці, Київська область);не працювала й не навчалася в цьому районі.Мандат отримала як «подарунок» за віддану службу Артуру Палатному.3. Призначення в КМДААналогічно отримала посаду керівниці Департаменту суспільних комунікацій у КМДА.Проблеми в роботі:не спілкується з громадськістю, не запускає суспільно значимих і важливих проектів ( надрукувала кучу наклейок, щоб люди ходили в сховища під час тривог, хоча має багатомільйонний бюджет );не виходить до мітингувальників на сходах КМДА (хоча це її прямий обов’язок);у Facebook по- хамськи відповідає коментаторам;уявляє «суспільні комунікації» як роздачу пайків, за аналогією з часами Черновецького ( у фб повно світлин з роздачею пайків)не здатна провести робочу нараду в департаменті , бо немає ні освіти, ні здібностей (освіта — вчителька математики).4. Київміськбуд та контрольна комісіяОтримала «нагороду» — очолила контрольну комісію з розслідування банкрутства Київміськбуду https://mykyivregion.com.ua/news/skandalna-eksgolova-kijevo-svyatosinskoyi-rairadi-ocolila-kontrolnu-komisiyu-shhodo-bankrutstva-kiyivmiskbudu)Три залучені «аудиторські» компанії:Ernst & Young — договір уклали не на аудит, а на дослідження ринку нерухомості та цін. Це не є перевіркою фінансової звітності. Тобто депутатам, журналістам та інвесторам брехали про «аудит».ДП «Бейкер Тіллі Україна Консалтинг» — компанія з репутацією « легко домовотись».Приклад: у 2016 році підготувала звіт про збитки на 24,46 млн доларів і втрачений прибуток у 74,04 млн доларів за реконструкцію Харківської площі, якої фактично не було. https://kyivvlada.com.ua/texts/sprava-kyyiv-terminalu-rosijskomu-biznesmenu-ne-svityat-24-mln-dolariv-zi-stolychnogo-byudzhetu/Сума, яку планували стягнути з міського бюджету — 671 млн грн за невиконані роботи.ТОВ «Аудиторська фірма «НХД-Аудит» — маловідома компанія без достатніх ресурсів для перевірки обсягів Київміськбуду.5. Відсутність реального аудитуНіхто не провів справжнього фінансового аудиту.Немає чітких даних про:реальні витрати на добудову;ступінь готовності об’єктів;фактичну кредиторську заборгованість;кількість паркомісць, активів і пасивів компанії.Проблема: 40 тис. інвесторів вклали кошти, але квартир не отримали.6. Фінансові рішення та лобізмПопри відсутність справжнього аудиту, Смірнова подала проєкт рішення про виділення 2,26 млрд грн з державного бюджетуhttps://kyivvlada.com.ua/news/kiivrada-poprosit-u-kabmina-dlya-kiivmiskbuda-228-mlrd-griven-kompensatsii-za-dobudovu-zhk-ukrbudu/Пізніше лобіювала виділення 2,6 млрд грн з комунального бюджету.7. Заклик до правоохоронцівСправами Київміськбуду мають зайнятися НАБУ та інші органи, оскільки:Мільярди вже з міського бюджету виділено;будинки не добудовуються.
📌 Що робити? Продовження. Green Hills та Гатненська громадаПродовжуючи попередній пост, перейдемо до більш практичних дій.Але спочатку трохи теорії, щоб ми були на одній хвилі.Існує думка, що «у нас краще, ніж у Європі». Сервіс, медицина, ресторани і т.д. Давайте уточнимо, що означає «краще». За 33 роки ми зробили колосальний ривок. Із совка, де не було ринкової економіки, ми створили цілком нормальне бізнес-середовище. Я слабо пам’ятаю 90-ті, тому візьмемо приклад більш сучасний.Коли я пішов на першу фултайм роботу у 2005 році, зарплата у мене була 100 у.о. Обіцяли навчити. У перший день шеф видав «навчання»:— Слухай, тут така проблема... Я взагалі нічого не розумію в тому, що ти маєш робити. Ось колишній співробітник на такій же посаді залишив файлик, коротше, почитай, там розберешся...Зараз шансів потрапити в компанію без HR-а, онбордингу, навчання, де можуть тупо не заплатити зарплату, практично немає. А в тій студії мені досі винні зарплату за 2 місяці і ящик пива :)І це не тільки ІТ. Банально на «Новій пошті» можна зробити достойну кар’єру. Доступність товарів і послуг у совку і зараз — неспівставні.Але цей ривок у нас вийшов фрагментарним. Якщо від’їхати від Києва на 50 км у будь-який бік, усі досягнення закінчуються. Там не буде ні медицини, ні кав’ярень, ні роботи, ні-хре-на. Тому бити себе п’ятою в груди, що у нас «краще, ніж у Європі», можна тільки з уточненням району, де це «краще», і рівня доходу людей, для яких воно доступне.Місце проживання вирішує все. 75% того, як ми живемо, формує не президент, парламент чи Кабмін, а місцева влада. Голова сільради, району, ОТГ, місцеві депутати. Вони керують бюджетом того місця, де ви живете.Середня зарплата голови сільради — 12 000 грн, або 220 у.о. після податків.Відкриваємо сайт з вакансіями, вибираємо якісь «ебеня» — касир на заправці отримує 18 000.Не потрібно бути Коломбо, щоб відкрити фото голови вашої ОТГ на офіційному сайті і порахувати, що його «лук» тягне на половину річної зарплати.Людина, яка за 220 у.о./місяць адекватно керуватиме містом/районом/селом? Серйозно?Для прикладу: бюджет нашого котеджного містечка під Києвом (200 будинків) на зарплати + податки адмінофісу (там не один директор, а кілька людей) — 400 000 грн/міс., грубо 7 379 у.о. після податків.Ітого: на менеджмент містечка з населенням максимум 800 людей ми витрачаємо майже у 40 разів більше, ніж на всю ОТГ у 8 000 людей (офіційно, фактично там 30 000+). Дорого? Порівняймо результат.Подібних до нашого містечка за якістю життя, сервісом, красою і співвідношенням ціна/якість немає в Україні, та й у Європі я не знайшов. А голову ОТГ недавно спіймали на хабарі у 50 тис. у.о. Судячи з фото його будинку і Instagram дружини, такі хабарі він має брати по 2–3 на місяць, щоб вистачало на його «скромний» стиль життя. Якість життя в самому містечку і в селі за парканом навіть порівнювати немає сенсу.Так що нам у підсумку обходиться дорожче? Заплатити ринкову ціну чи дозволити вкрасти х10?Щоб жити краще, доведеться зрозуміти кілька речей:1️⃣ Само по собі краще не стане.2️⃣ Вибори кардинально нічого не змінять. Якщо кинути будь-кого нового на ту ж посаду з окладом у 12 000 — отримаємо те саме.3️⃣ Ніхто не зробить усе за нас.Треба діяти самим.І найперше — вивчити систему. Зайдіть на сайт Київради чи свого ОТГ: там є всі дані про депутатів, їх біографії, звіти. Подивіться, хто ваш депутат. Перевірте соцмережі. Ви легко зрозумієте, хто реальний, а хто «лялька».Завдання — знайти адекватних. Їх мало, але вони є. Підтримуйте таких людей. Інших — контролюйте.Висновок: почніть цікавитися, хто реально керує вашими дорогами, лікарнями, школами. Бо у всього, що відбувається, є ім’я, прізвище та по батькові.
ПРОЩЕЛИГА В РИМІГляньте, хто це на фото?Так, це наш головний промах Гатненської громади — Олександр Паламарчук. І зараз він, увага... у Римі на URC2025 — Ukraine Recovery Conference.📍 Що це за подія?URC2025 — це міжнародна конференція з відновлення України, яка проходить 11-12 липня в Римі. Там збираються уряди, міжнародні інституції, міста, бізнес і громадські організації. Всі, хто хоче допомогти Україні стати на ноги після війни. Це серйозна платформа, де вирішується, як, хто і на що виділятиме кошти для нашого майбутнього.А тепер головне питання:Як таке чучело, з кримінальними справами за плечима, яке оббирає громаду на дорогах, дитсадках і укриттях, може представляти нас у Римі?💰 Це саме те "чудо", яке перетворило місцеву казну на персональну скарбничку.💅 А тим часом його російська дружина шикує на курортах — по $5000 за відпочинок, десятки тисяч — на брендовий одяг і косметику.‼️ Чи має моральне право ця особа говорити в Римі від імені України?Маємо сумніви. Із совістю у нього, схоже, давно розірвані дипломатичні стосунки.🔍 Звертаємось до правоохоронних органів — перевірте законність цього виїзду!Чи має ця особа відповідний статус, дозвіл, підстави? Бо пахне це не відновленням, а відкатами.Поки нормальні люди втрачають усе через війну — клани корупціонерів їздять за кордони домовлятись, як ділити гроші на відбудову.Не допустимо, щоби відновлення України перетворили на приватну годівничку для Паламарчуків.
💧ПІСЛЯ ФЛАГШТОКІВ – КОЛОДЯЗІ БЕЗ ВОДИСело потроху йде на дно – в прямому сенсі. Через масштабний дерибан коштів платників податків та міжнародних донорів, мешканці вже фіксують критичне зниження рівня води в свердловинах та колодязях. Люди б’ють на сполох – але Паламарчук із Шульганом, як завжди, сміються. Ну звісно, не до сміху лише тим, у кого немає чим напувать дітей і поливати городи.⚠️ Причина? • З «меморіального» майданчика, де Дербін «експериментував» із проектом на болотах, вичерпали всю воду,• Знищили природні джерела – витоки трьох річок і торфові ґрунти назвали "будівельним сміттям",• Закопали дренажні труби – а далі сталося те, що сталося: вода попливла, не питаючи дозволу.🚨 Тим часом: • Ворушев торгує землею з кладовища,• Вітенко списує солярку на сміттєвози, яких ніхто не бачив – окрім, хіба, пацюків у Мархалівському лісі, куди, за чутками, звозили сміття з "наскрізним" бюджетом.🔴 А тим часом зі Сіверки вже витікає не річка, а сором.🌧️ Проєкт не витримав навіть невеликого дощу — і поплив. Разом із совістю тих, хто стоїть за цим «національним будівництвом». У сезон злив нас чекає повний водний колапс, або, як писали в коментарях, річка Паламарчучка перетвориться на болото безвідповідальності.📢 Люди звертаються, попереджають, а у відповідь — тиша. Але вода — це не депутат. Вона не бере хабарів і не прощає недбальства.Поки чиновники грають у дерибан, село лишається без води. І якщо не зупинити цей бєспрєдєл — не лише меморіал попливе…#Маразми #Дерибан #БезВоди #Сіверка #Паламарчук #Ворушев #Вітенко #СелоНаДні #КладовищеБюджетів #НаДноЗВодою
УКРАЇНОФОБІЯ ПІД МАСКОЮ БЛОГЕРСТВАСкандал довкола блогерки Анни Алхім (вона ж Буряченко, вона є сусідка та подружка Паламарчуків по стилю життя) — не перший і, на жаль, навряд чи останній. Її публічні висловлювання — від «Путін красавчік» до агресії проти української мови — давно викликають обурення.Чергове «шоу» — реакція на прохання заспівати українською на камеру: гримаса, матюк, а потім — лавина виправдань про булінг і цькування.Та що дійсно лякає — мовчання більшості публічних персон, які й досі підписані на цю особу або вважають, що мовчати — це «толерантність». Насправді — це байдужість. І вона вбиває.Коли військові щодня кладуть життя за те, щоб українська мова була вільною, публічні українофоби демонстративно крутять контент рашистів, слухають Басту і розказують «а шо такого».Найгірше — багато хто з них живе серед нас. У тому числі в заможних передмістях, де їх пов’язують спільні тусовки, стилі життя й, часто, зв’язки з місцевою владою.Тому закликаємо:• Не мовчати.• Робити репорти в соцмережах.• Звертати увагу СБУ.• І головне — не підписуватися на тих, хто відкрито зневажає все, за що бореться Україна.Підтримуємо тих, хто має сміливість говорити вголос. Бо якщо не ми — то хто?