Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маразми Гатненської громади
Додано 14 лип 2024

Маразми Гатненської громади

@pmarazm
Кількість підписників: 1 533
Фото: 1,140
Відео: 210
Посилання: 158
Опис:
Надсилай свою інформацію тут @Marazmy_Gatne
Джерело

Маразми Гатненської громади | Міністерство ветеранів просто плює на військових, плює на пам'ять заги...

Логотип телеграм спільноти - Маразми Гатненської громади Маразми Гатненської громади @pmarazm
2 410 Охват/переглядів 2026-01-18 20:42 Повідомлення №1977
Міністерство ветеранів просто плює на військових, плює на пам'ять загиблих героїв. На посаду фахівця з комунікацій Національного військового кладовища призначений Володимир Петров - відомий проросійський пропагандист, який відкрито заявляв, що працював на Януковича, відкрито багато років дискредитовував Україну за методичками російської пропаганди. Петров - частина російської пропагандистської машини, яка вибудована проти України. І його перебування на свободі - демонстрація низької ефективності українських спецслужб по боротьбі з проросійськими силами у владі. Петров отримав офіційне бронювання від мобілізації на кладовищі - виявляється, комунікаціями з родинами загиблих і з живими побратимами загиблих героїв має займатись, на думку Мінветеранів, ось такий проросійський активіст, а не якийсь там поранений ветеран, не якась волонтерка, журналістка, не якась чесна патріотична людина.Ні, світлу пам'ять загиблих довірили комунікувати негіднику, який паскудив роками боротьбу за Україну. І навіть попри скандал, Петрова досі не звільняють.Це таке свідоме приниження Національного військового кладовища, пам'яті героїв?Ховати та платити зарплату у тилу проросійському ухилянту, якому порядна людина і руки не потисне? Директор військового кладовища Пронюткін, який забронював Петрова - повністю не відповідає своїй посаді, ця людина призначить до себе будь-якого чорта, ніякого розуміння на якій він посаді та з кого треба добирати свою команду у нього нема. Цікаво який стосунок до захисту України має сам Пронюткін?Міністр Калмикова досі зволікає з рішенням по Петрову, хоча мала б вигнати пінкмо у той же день і Петрова і Пронюткіна.Мені здавалось, коли пані Калмикова була волонтеркою та допомагала військовим - то було щиро та чесно. То чому таке зволікання з очевидними рішеннями, чи щось змінилось? Чи здатна пані міністр захистити честь ветеранів, пам'ять загиблих та Національне військове кладовище від російської агентури, яка окопалась у тилових кабінетах?