Джерело
Плітки УкрАрт ком'юніті💌 | хочу сказати що я сама майже являюсь всім нижче перечисленим, я нікого...
579 Охват/переглядів
2026-06-19 09:21
Повідомлення №23450
🐮:(хочу сказати що я сама майже являюсь всім нижче перечисленим, я нікого не хотіла образити цією анонкою, будь ласка пробачте мене наперед, я нікого не хейчу цією анонкою, я не являюсь гомофобкою, я не являюсь ще якоюсь словофобкою, я не хочу образити ту чи іншу групу людей які будуть згадані в цій анонці, і взагалі всі персонажі тут вигадані а схожість із реальністю це лише випадковість, не бийте пліз)в мене є питання: чому найбільше неформальних??? незвичних??? людей перебуває саме в просторі малюванні? не в письмі(що як на мене дається набагато легше для репрезентації(я знаю що можливо хтось напише «малювання це найлегший вид творчості для репрезентації *вставте назву*», тому пишу це одразу)), не в музикальному(не кажу що там чи ще десь немає неформальних людей, але їх набагато менше в порівнянню із художнім простором), а саме в художньому просторі, от скільки я не бачила художників в тому ж твітері, тік тоці, інстаграмі, та навіть тут то це в більшості випадку не гетеро не цис людина із займенниками які не підходять(?) до її біологічної статі(не кажу що це погано якщо що) які мають незвичні захоплення на кшталт фандому по грі яку знають три людини та з незвичною зовнішності(не хочеться згадувати погане, але ж фраза «бос художки» не дарма була придумана), тому поясніть мені будь ласка чому так коїться(ЩЕ РАЗ НАПИШУ, я не хотіла когось образити цією анонкою, я не являюсь гомофобкою, я не кажу що все вище перечислене це погано і такі люди повинні вмерти в муках(не виривайте 14 вище слів з контексту будь ласка і не кажіть що я так взагалі то написала), я не кажу що всі повинні бути з однаковою зовнішністю яка повинна бути сірою й без декору, якщо я все таки когось чимось зачепила то напишіть це в нормальній формі, а не у вигляді побажанню смерті мені й моїм 10000 родичам в перемішку із доксом та побажанню вмерти від катувань, всі персонажі вище перечислені вигадані і всі схожість із реальністю випадкові, не бийте будь ласка)#тейк