Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Брудні Ігри
Додано 14 лип 2024

Брудні Ігри

@plinskiymedia
Кількість підписників: 33 464
Фото: 3,620
Відео: 726
Посилання: 1,780
Опис:
Авторський канал журналіста Євгена Плінського Мій YouTube https://youtube.com/@plinskiy Якщо хочете зв'язатися зі мною, то https://t.me/PlinskiyMediaBot чи [email protected] Слава Україні! Пизда русні!
Джерело

Брудні Ігри | Десять з десяти магазинів які продають техніку Apple, продають контраб...

Логотип телеграм спільноти - Брудні Ігри Брудні Ігри @plinskiymedia
10 200 Охват/переглядів 2024-07-31 09:53 Повідомлення №5523
Десять з десяти магазинів які продають техніку Apple, продають контрабанду та порушують податкове законодавство. Шокуючі результати експерименту.ГО "Споживча довіра" та центр експертиз "Тест" провели дослідження ринку продажу техніки Apple в Україні, та провели закупівлі в ТОП-5 мереж продажу цієї техніки.Під моніторинг потрапили мережі:«Техно Їжак» (ЦУМ, ТРЦ Lavina Mall та ТРЦ Dream)«Ябко» (ТРЦ Lavina Mall та на Великій Васильківський 14)«YABLUKA» ( ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Dream та Хрещатик 42)«Аppleroom» в ТРЦ "Ретровіль"в«eStore» та їх магазин в ТЦ "Глобус"Результати не просто вражають, вони демонструють ту саму прірву тіньової економіки в яку несеться воююча країна.Жоден з десяти проданих зразків техніки Apple не мав відмітки офіційного імпорту, єдиним магазином який видав фіскальний чек був магазин «Аppleroom», мережа «YABLUKA» продає товар від різних ФОПів в кожному магазині, а «Техно Їжак» та «Ябко» взагалі не мають навіть ФОПів. Тобто юридично вони взагалі не існують і нікому нічого не продають, при цьому мають мережі з десятків магазинів по всій країні.На додаток майже всі магазини відмовлялися приймати товар у покупців назад. Фактично це дослідження, яке викладене з фотодоказами на сайті «ТЕСТ» – готова кримінальна справа та привід негайної перевірки цих мереж податковою, Нацполом та БЕБ. Дуже сподіваюсь що так і буде.Нагадаю, що на контрабанді та збуті нелегальної техніки Apple бюджет втрачає 25 млрд., так як 75% проданої техніки ввозиться контрабандою, а продається повз сплату податків.