Джерело
ПЛАЙ | От вам ще двійко каверів на Яремчука - від "Друга ріка" і Tember Blanc...
3 000 Охват/переглядів
2024-08-02 14:11
Повідомлення №545
От вам ще двійко каверів на Яремчука - від "Друга ріка" і Tember Blanche.Цього разу каверники навіть не приховували, що не хотіли нічого вигадувати і тупо уявили, ніби обрані ними треки з репертуару Назарія Назаровича - їхні власні. І все одно обидва сприймаються по-різному.Івасюкову "Запроси у сни" в подачі гурту Валерія Харчишина слухати до кінця не те щоб не хочеться, а просто ліньки. Бо вже з першої ноти зрозуміло, що буде в останній. Типу, знову вони про своє "Вже не сам", математику і пиття з її долонь.А от Саша та Влад зробили все навпаки, обернувши фанковий мажор оригінальної "Запитай у серця" акустичним мінором. Вийшла мила, світло-сумлива балада, - дарма, що надто монотонна та й просто "не обов'язкова". Для збірки - йой, най буде. Але на концертах "Темберів" на такому всі поснуть.Наскільки розумію, наступні релізи з проєкту Re:Yaremchuk так і виходитимуть парами. Ну що ж, послухаємо!https://youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_n94_YuKM0MYBFFBsRzDY7xjsBKf18JSok&si=LepbWEAaeGtMzA8u