Джерело
ПЛАЙ | Христина Соловій і Володимир Дантес зводили "вусатий фанк" до барбершо...
5 440 Охват/переглядів
2024-12-20 14:40
Повідомлення №562
Христина Соловій і Володимир Дантес зводили "вусатий фанк" до барбершопу. В сенсі, переспівали трек 1977 року "Дівчина мила" з репертуару ВІА "Водограй".Такий кавер мені нравиця! Нічого особливого, але і нічого зайвого. Трохи брейкбіту, трохи семплів під Panjabi MC, аби не пересрати вайб оригіналу. Вийшло точно краще, ніж нещодавній кавер на Яремчука того ж Дантеса. Та й Христі в триб'юті Назарію Назаровичу не вистачало.Колись хайп довкола "Дівчина мила" підняло одне русняве ютуб-шоу, у заставці якого вона звучала. Назву не згадуватиму, щоб не рекламувати лайно. А ось тепер пісня повертається в український контекст. Не пройшло і n років!Нагадаю, що "Водограй"-бенд зібрали у 1974-му музиканти із джазової тусовки Дніпра. Попереду на них чекав саундтрек до руснявого фільму, одна велика платівка+три маленькі та, зрештою, спопсіння і розпад наприкінці 80-х. Фронтмен бенду Олександр Шаповал не засмутився, зібрав власний секстет і зафігачив із ним офігенний психоделік-джазовий проєкт "Кобзарева дума" на вірші Шевченка, який нещодавно перевидав лейбл Shukai. Загугліть.А порівняти з пісню з оригіналом (і написати що раніше було краще) можна в коментах.https://youtu.be/V3F7I7Ex31Y?si=bZT_LbhgecjZJStE