Джерело
Players 🎮 | MATYS: «Я б сказав ZywOo. Нічого з того, що робив s1mple, уже не має з...
385 Охват/переглядів
2026-02-05 18:10
Повідомлення №16007
💥MATYS: «Я б сказав ZywOo. Нічого з того, що робив s1mple, уже не має значення після CS:GO»Гравець G2 Матуш MATYS Шимко дав інтерв’ю кореспондентці Players Софії Піхало під час медіадня напередодні плей-оф IEM Kraków 2026 з CS2.Про вихід до плей-офДля нас усе було дуже близько, коли ми багато грали вчора. Вирішальна карта Dust 2, і це було проти Team Spirit. Було трохи прикро, але водночас ми зрозуміли, наскільки сильно ми додали порівняно з минулим сезоном, особливо наприкінці. Переважно через саму гру — як ми змогли вирости індивідуально в складні моменти, більше допомагати один одному. Ми раді, що нам не доводиться зупинятися перед чвертьфіналами, і ми спробуємо, за будь-яких обставин, пройти далі.
Про вибір між s1mple і ZywOoЯ б сказав ZywOo. Нічого з того, що робив s1mple, уже не має значення після CS:GO. Коли я думаю про CS:GO, я б обрав s1mple — він лякав суперників. Зараз я обираю ZywOo.
Більше читайте в розділі про IEM Kraków 2026 👈Lenovo Legion — технологічний партнер твоїх перемог.#CS2Players🎮