Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Playboi in Crypto💸
Додано 06 січ 2025

Playboi in Crypto💸

@playboi_in_crypto
Кількість підписників: 4 611
Фото: 526
Відео: 22
Посилання: 543
Опис:
🥷 Створюємо своє крипто комьюніті без віпок та іншої ху*** (не несу фін відповідальності за ваші дії) ⁉️По всім питанням @NickKlmn @Nos0k_TON(без оплаты) 🧑‍💼 Менеджери по рекламі @pifagor_dao @killhpx channel is not for PL residents

👥 Кількість підписників

4 611
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -21
Середній/Місяць:: -105

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 259
Середній/День:: 1,290
Середній/Тиждень:: 1,074
ERR: 27.3%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,040 25-12-20 19:29
Забираємо 500$+/акк з нової дуже геморної гри, ії явно не всі потягнуть 😱 5kk$ інвесту від a16z…чесно, дуже пишаюсь своїм ресерчем по таким темам, бо іменно з таких непримітних проектів іноді виходять дуже великі дропи в силу того, що конкуренції менше Отже, скажу на свому досвіді - ігри кормлять, не часто, але 1 із 10 точно гарно погодує дропом, якщо правильно вибрати в яку свій час та сили вливати. У мене навіть є знайомий який активно у GamеFi напрямку працює і вже їздить на машині, тупо з ігор? Норм чи стрьом? Давайте про один гем поговоримо Ще влітку знайшов цю гру але не писав про них бо сумнівався + була тільки бета-версія АЛЕ! Я зміг потрапити у топ та зайняв на кінці бетки #139 місце та отримав 21k $SPEK ( їх токен ще не торгується ) та Legendary NFT яку прям зараз можу за 164$ продати. І тут вони бахають перший сезон, до кінця якого залишилось 79 днів, у нас зараз є реальний шанс залучити всі свої аккаунти ТГ чи пошти Google у Web версії для виносу дропанижче розпишу механіку, а потім ще пару слів про цю гру, бо це очевидний гем, поїхали : - заходим у бот ( є і web версія ) та підключаємо гаманець- далі вкачуємо свого персонажа, різні шмотки та посилювачі - проходимо максимум рівнів як тільки можем ( але тут дуже складно, на деякі рівні у мене по 20+ спроб було 😤 ). Загалом у першому сезоні 120 рівней- кожного дня збираємо SPARKS, вони напряму мають вплив на дроп у токені $SPEK - відстежуємо своє місце у лідерборді у цьому боті, та намагаємося триматися хоча б у топ 5k ( але краще вище )Сама гра мені сподобалась ДУЖЕ непростим проходженням, тут аби хто реально не зможе дроп отримати + розробники із америки а це багато значить. І Твіттер мені їх дуже імпонує, багато коллаб, репомтів від западних інфлів та презентації на великих крипто івентах, я вважаю що йдуть вони непогано, так що дроп має бути +- добрим - особливо якщо ви будете робити декілька акків та прив'яжете їх до свого мейну, рефка тут допомагаєBinance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 991 25-12-16 14:37
🎮Ton Agro Farm - реальна економічна гра, а не хайп проектБез прикрас - це не класичний клікер із фіксованими “% у день”. Тут економіка, ринок і стратегія, і наш результат залежить тільки від дій та стратегії Ton Agro Farm - це P2P-ферма, де ти купуєш тварин, виробляєш продукти, продаєш на ринку, купуєш корм і керуєш усіма потоками ресурсів. Немає “гарантованої прибутковості”, немає фіксованих процентів - є ринок і торгівляЯк працює механіка:💎Кожна тварина виробляє продукт за цикл.💎 Продукт має енергетичну цінність (важливо для корму).💎Продукти можна продавати або переробляти далі.💎 Якщо закінчився корм або повний склад - виробництво зупиняєтьсяЕкономіка і ROI:Це не “1% щодня”📌 ROI тут плаваючий, залежить від ринкових цін корму та продуктів.📌 Прибуток = ринкова ціна та виробництво - витрати на корм.📌 Ти сам вирішуєш, що купувати, коли продавати і яку стратегію обрати. P2P-ринок - серце гриЦіни формує ринок, а не бот.Ти не отримуєш “гарантовані виплати” - ти працюєш із ринковою економікою, та торгуєш як на справжньому ринку
👁 1,120 25-12-11 21:42
SneakersGo — ну що, готові до жирного ІКСІВ? 🚀Прилетів інсайд по проєкту, який уже гримить у крипті, і тепер у нас є шанс красиво залетіти в їхній пресейл 😘Субота — 12:00 UTC, і починається продаж токенів $RUN від #SneakersGo. Пресейл маленький, тому треба встигнути в ПЕРШІ хвилини 👇1️⃣ Заходимо сюди:https://www.pinksale.finance/solana/launchpad/51jGwVh6FGi3kSg88uPQ6nVzBtSKMHnuEuW7FANRV6zD2️⃣ Готуємо SOL 💰3️⃣ Очікуємо пресейл Чому ця історія реально цікава?у SneakersGo вже 26 000+ користувачів, і токен буде використовуватись прямо в застосунку$RUN потрібен для купівлі нових кросівок, апгрейдів, спалювання, тобто токен має дуже хорошу внутрішню економікукоманда досвідчена і вже показала результат — це не черговий пустий проєктмаленький пресейл = великий дефіцит → ріст після запуску майже неминучий 🍕 🗓 Старт: 13/12/2025 — 12:00 UTC🗓 Кінець: 15/12/2025 — 12:00 UTCMin Buy — 0.01 SOLMax Buy — 3 SOLІ якщо хочете бути в темі, ось їхні соцмережі — підпишіться, бо після запуску буде багато двіжухи:App: @Sneakers_Go_BotWebsite: SneakersGOTG:SneakersGo_CommunityTwitter: SneakersGoFun DYOR
👁 1,120 25-12-10 19:44
Metamask ЛФЧ у січні? 🙏Зʼявився інсайд із недавньої конфи, де хлопці із Consensys розмовляли про дроп токена $MASK від найпопулярнішого у крипті гаманця Metamask😘 і була бесіда про те, що наш дроп будет вже у Січні і зараз нижче я поясню чому так 👇🔴Ідемо сюди, и вводимо код - BPT32C ( +250 балів вже дає, і до другого рівня вам 750 залишиться ) По перше, цю активність ДУЖЕ мало хто відпрацьовує, а там я нагадаю фарм поінтів котрий закінчується вже через 43 дні, нормально? Ідемо далі :- у Metamask є дуже багато впливу і грошей на гарний вихід свого токену, тому смарт це робити- дуже мала конкуренція, людей для такого дропу, від такого проєкту - як колишня наплакала😭- можете просто створити декілька кошельків і прокрутити до другого рівня ( там на кінці цього сезону крім $MASK нам роздадут токенів $LINEA але покрутіть хоча б до 5-10k балів щоб норм насипали на кожен акк )До речі якщо купуєте проксі для ферми або відпрацьовки подібних проектів, ось вам гарний сервіс для цього діла, не забувайте також використовувати мій промо "Playboi"Не забуваємо, що це активність і відпрацьовка дропа від самого гучного крипто-гаманця, не скіпайте це, бо будете кусати лікті 😋Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,240 25-12-04 21:55
+ ціль на грудень відпрацювати ще 5-7 нових акаунтів у Arkham перед тим, як залетить роздача за другий сезон. Я реально залежний від грошей, так і є😁розкладемо усе по поличках:🔵коли чекати другий дроп🔵чому саме зараз варто створювати акаунти (+100$ на комсу на новий акк ) 🔵як крутити майже без витрат🔵мій власний підхід 🧠І просто тримайте в голові: у першому сезоні люди отримували ~700-780$ за мінімальні 200 поінтів, тобто за обʼєм ~100k$… починаємо💀 💬коли буде дроп : Другий сезон триває вже 10-11 місяців. І не секрет, що такі гравці як Arkham часто люблять «круглі» дати. Перший сезон завершився у січні - другий почався одразу.Звідси логічний прогноз: січень-лютий.також у них є особливість токеноміки - щодня певна частина заблокованого саплаю $ARKH розлочуються, і команда офіційно заявляла, що значна частина цих токенів піде саме на винагороди наступних сезонів.До січня-лютого накопичується дуже непогана сума, що ідеально збігається з датою дропа.💬Чому зараз треба робити акаунти і ганяти обʼєми (бонус +100$ на новий аккаунт ) : Повторю ще раз: у першому сезоні за мінімальні 200 points (100k$ обороту) люди забирали по 700–780$, вклавши 50–70$/акк. Мало? Ідемо даліЗараз усі чекають завершення другого сезону - але конкуренції НУЛЬ. У порівнянні з першим - просто тиша. А роздати вони планують плюс-мінус ту ж суму, що означає, що конверсія points → токени може бути навіть кращою, якщо поглянути на математику та кількість активних учасників.Плюс бонус у 100$ для покриття комісій дає можливість крутити майже в нуль Але технічно про це у наступному розділі🌟Окрема тема: крутити зараз стало дешевше майже у три рази ( Чому така мала кількість людей? ) - усі втомилися чекати- у багатьох заблокували акаунти ще в першому сезоні- частина вже має готові профілі й просто сидить в очікуванні дропа💬Як крутити максимально дешево : Навіть якщо не рахувати бонусні 100$ на комсу (скрін є), і без того можна вийти майже в нуль на 100k$ обороту. Мені дали VIP статус (мерч уже вислали доречі, ам ам ам😋). І з ним я можу давати своїм рефералам 40% знижки на комісію, що я і зробив. Я нікого не закликаю реєструватись саме по моєму рефф лінку, можете хоч через офф сайт їх зайти, але як VIP я маю змогу надати 40% знижки - коли у мене був звичайний акк, я теж ганяв через рефку знайомого, якому дали цей статус ще в першому сезоніУ підсумку маємо:- +100$ на покриття комісій- 40% знижки за VIP-програмою нажимайте- купуєте $ARKM на біржі Arkham і в розділі «Панель» внизу праворуч обираєте «Використовувати $ARKM для оплати комісій» З такими умовами виглядає дуже апетитно. У грудні я спокійно можу зареєструвати 15 нових акків.І кожен з них крутити не на 100k$ (200 points), а на 250k$ (500 points) — витрати залишаться смішними, а поінтів в 2,5 разів більшеДо речі якщо купуєте проксі для ферми або відпрацьовки подібних проектів, ось вам гарний сервіс для цього діла, не забувайте також використовувати мій промо "Playboi"💬мій підхід:мінімальний план — 7 нових акаунтів і по 250k$ на кожному. Якщо буде більше часу — зроблю більше. Єдине, Arkham можуть апрувити KYC тижнями (деякі писали навіть про 1,5–2 місяці). Якщо все зійдеться — ЛФЧ мій.І важливий момент: Arkham дуже серйозно ставиться до безпеки, банять за будь-який перетин IP.Тому я вже почав «турне» по друзях, подружках і подружках моєї колишньої🥲 реєструю акаунти на їхніх телефонах, у їхніх районах, щоб усе виглядало чисто.Потім скину на кожного кошти і докручу, всіх обійняв🤍
👁 1,570 25-11-20 19:00
Нова гра ( так так, ми і ігри будемо відпрацьовувати, хтось з цієї теми МАЄ зловити свій ЛФЧ ) KyuzosFriends гра про котів, вони часто хайпують у крипті, а де вони не хайпують скажіть мені?🤨 Інвестора репостили анонс з грошима і коллабами що в них заклали, інвест підтвердили якщо що - 11kk$ ) грац, що далі, 🔵Котики на SUI ( тим хто цю екосистему відпрацьовує - буде дуже на користь ), також є міні дапка на лайн і мінт NFT буде. Анонсов поки не було, але послідкувати та відпрацювати буде непогано, такі проекти часто хайпують🙄До речі якщо купуєте проксі для ферми або відпрацьовки подібних проектів, ось вам гарний сервіс для цього діла, не забувайте також використовувати мій промо "Playboi"Ігри для мене це дуже значимий шматок ринку і як напрямок у крипті дуже інтригуючи виглядає, зараз багато ігор у просадці та норм дропів можна не чекати, але я вже писал про те, що багато людей ловили ЛФЧ просто граючи. Навіть знайомі є, котрі нормально так підняли 💰 на іграх, тож іноді вони справді нормально насипають🌟 я більше буду дотримуватися стратегії - відпрацьовую 10 ігор, 1 із них точно нормально роздасть з таким ринком нажаль тільки так, весною думаю ситуація буде краще, обійняв🫦Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,500 25-11-08 20:27
Що робити на ринку? чого всі такі зашугані та що зараз робитиПочну з того, що я зовсім не розумію чого люди зараз просто сидять і нічого не роблять, шукають якісь теми де практично нічого не розуміють, бо багато чого можна зараз робити навіть із закритими очима , давайте по порядкуя не думаю, що у мене на каналі таких прям 90%, але я згоден з тим, що за останній час всі стали ледачими, звісно є для цього пояснення - ринок шатає туда сюда, багато хто втратив кошти ще 10.11 і до сих пір не може прийти у форму, але скажу : - що в крипті все залежить не від ваших коштів і знань, не все залежить від того, які у вас знайомі і з якою інфою, так, це дуже допомагає і без цього складно - але! Я знаю багато прикладів де хлопці, які не знають практично нічого в крипті заробляли коштів більше, ніж ті хто хизується знаннями та вміннями. Все просто - треба просто працювати, битися головою але робити в 10 раз більше ніж інші, і тоді заробите от наприклад, мій знайомий не вміє заробляти на абузах бірж, не має навіть коштів для цього, щоб якось масштабно працювати, але! Він має 6 телефонів і відпрацьовує різні ігри, на які 80% крипто комьюніті навіть не звертає увагу і що йому це дає? Іноді ловить непогані дропи і іноді може заробляти більше, ніж ті хто лутає спреди, шорти, відпрацьовує з 1 акаунта проекти і до чого це я? До речі якщо купуєте проксі для ферми, ось вам гарний сервіс для цього діла, не забувайте також використовувати мій промо "Playboi"У всіх є можливості заробить, не всі просто включають мізки і роблять те що треба, а тільки чекають “кнопку бабло😡” У настопному пості я розпишу що відпрацьовую особисто я, на скільки акків і що +- чекаю від цього всього по 💰, всіх обійняв🤍 Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,500 25-11-07 19:55
Ну що криптани? Пережили спад? Бачу по каналам багато хто психологічно втомився так от, у цьому пості хотів би нагадати вам, що навіть якщо ваш портфель страждає і ви нічого не можете з цим зробити - ви +- але дєбіл🥹 бо за всі роки що я спілкуюсь с криптанами у яких банк по 40-50k$ а є навіть люди і 100k$+ я бачу, що стратегії у всіх різні, але є одна спільна жилка и як сильно ви ії вкачаете і зможете з цим змиритися - вашим коштам буде краще, так от : 🔵ніколи не робіть ставку на якесь діло, яке може погоріти, навіть із перспективою крупної насипки. Хотсь скаже, але як тоді заробляти? 🙄Все просто, девірсифікуйте свої навіть не кошти! А зусилля, що до їх добутку. Наприклад я теж люблю полудути, влітати в якісь “flip” теми, де можна швидко заробити і вийти одразу, забути про все і шукати нові якісь, АЛЕ! Я також перед цим, вкладаю багато зусиль у свої ферми, якими стараюсь зачепити не тільки дропи від якихось проектів ( але це теж є), а на сам перед чепаю екосистеми! Тобто я відразу на свої гаманці роблю прогрів від багатьох дексік, свапалок, проектів и іноді тестнетів - і знаєте що? Воно працює, навіть тоді, коли я щось десь втрачаю - я твердо знаю, що моя ферма мене постійно годує, раджу так всім 🔵у вас повинен бути фундамент, з таким собі аля « на цьому погорів, а на цьому зароблю» і тільки с таким підходом можна щось робити. Кілька днів назад деякі посливали до 30% своїх грошей, від основної суми що у них є! 😳 я не розумію як люди можуть собі дозволити так робити, напевно це буде для мене таємницею… До речі якщо купуєте проксі, ось вам гарний сервіс для цього діла, не забувайте також використовувати мій промо "Playboi"Так, я нібито сварюсь, але з цим всім можу і порадити. Зараз багато де можна заробити, навіть якщо самі нічого не бачите, от я наприклад вчора почав свою ферму заганяти у 3 декса, роздати дроп вони мають вже в цьому - наступному місяці, ТОБТО! Я до Нового року заберу по 3 дропа зі своїх 16 аккаунтів, не смарт хочете сказати? Якщо хочете можу у наступному пості розписати що до чого, я думаю це буде для багатьох корисним, тим паче на ринку роботи не багато, але включаючи мізки можна щось і заробити, всіх обняв🤍
👁 1,560 25-10-15 19:51
Про ноди ще ніхто не забув? Я думаю багато хто памʼятає скільки за деякі ноди сипали😊тут у нас L1 блокчейн Irys, щось там про ШІ і дешеве зберігання активів АЛЕ! Нас це не зовсім цікавить, я розумію що всі так люблять облизувати тот чи інший проєкт але ми тут криптою та аналізом заробітку в першу чергу займаємось, так що я напишу вам те, що я замітив тут особисто для себе🔵перше, 18.9kk$ інвесту від кріпто-фондів, мені не сильно знайомий весь цей список фондів - CoinFund, Lemniscap, Framework Ventures - але останній знаю, бачив у різних інших проєктах котрі непогано насипали, + цікавий Твітер у них, поскролив трохи і бачу що за візуалом і маркетингом слідкують, отже гроші у них єдруге,сам проєкт можна відпрацьовувати різними методами і об’єднуючи їх для більшого бусту, це ( поставити ноду на Xnode за 5$ ), робити квести та сам тестнет. Тобто у сумі може вийти непогано, люблю коли активності багато та можна позалипати Я особисто для себе цей проєкт до списку активності приплюсую, і у ньому мене цікавить навіть не квести з тестнетом ( хоча тестнет непоганий ) а нода. Просто поставлю та забуду, ставити можна тут - https://app.xnode.pro/auth/register?referalCode=7ENAZLпродовжуємо далі чинити опір недавно червоному ринку, я думаю зараз буде багато можливостей для відпрацювання усього, всіх обійняв😁Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,740 25-09-13 19:32
Відпочиваємо від ринку та ставимо перспективну ноду з надією на дроп 🎙Blockcast — це децентралізована мережа доставки контенту, яка дозволяє швидше, дешевше та ефективніше передавати відео, ігри, оновлення програм ітд.Вони зібрали $2,85 млн від Alliance Dao, Finality Capital Partners, Protocol Labs та іншихЧому саме Blockcast 1️⃣Інвестиції отримані в seed-раунді, це означає в подальшому отримання наступних, чим більше інвест = тим смачніше дроп 2️⃣Серед інвесторів Анатолій Яковенко(founder Solana), такі люди не інвестують в «будь-що»3️⃣Проект має велику кількість партнерств, і часто отримує увагу від крупних гравців в XЗ проектом ознайомились, а за що будуть нагороди видаватись: 💰-Якість з'єднання -Надійність(час аптайму)-Оцінка обладнання -Фізичне розташування IP-адресу -Додатково: IP з підтримкою мультикасту отримують додаткові поїнти Як на мене реально непоганий проект, з перспективним дропом. Хочу також поділитися сервісом через який я ставлю ноди, а саме xNODE. Величезним плюсом є те, що ноди стоять на провідних дата центрах а також тех. персонал королює роботу 24/7, тобто ваші ноди будуть в надійних руках 🙌Але якщо ви розбираєтесь в нодах і готові самостійно поставити ноду, тоді для вас я залишу офіційний гайд від проекту по встановленню та налаштуванню ноди, але сам буду брати на xNODEТакож якщо ви дасте активу на цей пост, я покажу список своїх нод, які я вже встановив, думайте 🤔Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬