Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Playboi in Crypto💸
Додано 06 січ 2025

Playboi in Crypto💸

@playboi_in_crypto
Кількість підписників: 4 611
Фото: 526
Відео: 22
Посилання: 543
Опис:
🥷 Створюємо своє крипто комьюніті без віпок та іншої ху*** (не несу фін відповідальності за ваші дії) ⁉️По всім питанням @NickKlmn @Nos0k_TON(без оплаты) 🧑‍💼 Менеджери по рекламі @pifagor_dao @killhpx channel is not for PL residents
Джерело

Playboi in Crypto💸 | + 2 гри вам для загону на ферму😮По минулим постам я зрозумів, що тема ...

Логотип телеграм спільноти - Playboi in Crypto💸 Playboi in Crypto💸 @playboi_in_crypto
1 060 Охват/переглядів 2026-02-27 15:45 Повідомлення №1138
+ 2 гри вам для загону на ферму😮По минулим постам я зрозумів, що тема мультиакінгу/абузу вам дуже зайшла і я вирів робити пости з тегом #абуз чи #ферма де я буду у цю рубруку вкладати не тільки свій час, гроші і сотні спроб щось тестувати і пробувати виносити дропи на кучу акків - я насамперед для себе роблю продукт, яким повністю буду управляти і який при правильній експлуатації - буде приносити багато коштів ( але інколи і нервів😐 ) актуальний пост, де я усе пояснюю про ферму/мультиакінг/абуз ось тут, по ньму ви можете почати робити і масштабуватись, це реально ДУЖЕ крутий інструмент як для криптанаdeadluckygame - нормальна ігрушка така яка почала шилитись у західному Твіттері, бачу у підписниках різніх інфлів по P2E геймінгу та презентація гри виглядає нормально. Вхід free та вони почали вводити пул наград, якщо він буде +- нормальним то можна задуматись про отпрацьовку з ферми ( але ігри фермою робити складно, іноді дуже багато часу уходить - але судячи з того скільки інколи вони можуть сипати - можна потерпіти 🤵 ) OthersideMeta - теж іграшка яку ще сильніше шилять, навіть дуже, останній раз коли йшов такий сильний маркетинг від Nifty Island над своїм проєктом - щедро насипали дроп, тому історія може повторитись. Вхід також free і ніяких кодів не треба. Теж можна задуматись на анти-фомо пару акків загнати а може і більше