Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕ СЦЯТЬ 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

НЕ СЦЯТЬ 🇺🇦

@pizdakatsapam
Кількість підписників: 19 112
Фото: 770
Відео: 947
Посилання: 1,600
Опис:
Це не безімений канал. Я - Тарас Білка. Ховатися і кудись тікати мені нема якого хуя. Я у себе вдома. Всім цьомки і… НЕ СЦИМ🇺🇦 СТОЇМ🇺🇦 ЇБАШИМ🇺🇦 YouTube: https://youtube.com/c/TarasBilka Insta: https://www.instagram.com/bilchenia/
Джерело

НЕ СЦЯТЬ 🇺🇦 | Ви думали чому люди в соцмережах злі? А більше злі ті, у кого анонімні...

Логотип телеграм спільноти - НЕ СЦЯТЬ 🇺🇦 НЕ СЦЯТЬ 🇺🇦 @pizdakatsapam
19 000 Охват/переглядів 2024-07-27 12:05 Повідомлення №3030
Ви думали чому люди в соцмережах злі? А більше злі ті, у кого анонімні ніки і ліві фотки на аватарках. Мені здається все просто. Свободу слова часто плутають із вседозволеністю та безнаказаністю. І от якийсь умовний анонім пизд0нув одну дічь, потім іншу… а йому за це прям ні-ху-я. Значить шо? Значить можна шось гавкнуть ще і на військових, які з часом стали вже «не такі». Ну там, свій вибір зробили, їх не посилали, і вобщє вони за злочинних депутатів воюють. Ну а я ж білий і пухнастий анонім, який какає метеликами і говорить смарагдами не буду воювати за президентів, генералів і вобщє за палітіку. Такі коментарі ви бачили, мабуть. А чого так? Бо спочатку плутаєш свободу слова з вседозволеністю, а потім плутаєш доброту зі слабкістю. Тобто порядність, розуміння і доброту військових сприймають за їхню слабкість. А це не так. Інше питання, що свободу плутають з даниною, не вибореною, а безумовно наявною як сонце чи місяць. Але правда така, що за свободу треба бути готовим битися. Іноді і за свободу слова теж. Якщо переконаний - будь готовим відстоювати свою думку. Але переконані не мають анонімних ніків чи умовних квіточок на на аватарках. Така правда. Хтось в цьому суспільстві став слабким і самовпевненим.PS. Фото не сьогоднішнє, на відміну від думок