Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПІВНІЧ
Додано 14 лип 2024

ПІВНІЧ

@pivnic
Кількість підписників: 3 083
Фото: 20,700
Відео: 6,880
Посилання: 34,900
Опис:
Команда OSINT аналітиків. Моніторимо військову активність. Надаємо тільки перевірену інформацію. 💡Наш ламповий чатик: https://t.me/chat_pivnic
Джерело

ПІВНІЧ | Щодо Президента та виборів.На цей момент, у ролі Президента України, я...

Логотип телеграм спільноти - ПІВНІЧ ПІВНІЧ @pivnic
339 Охват/переглядів 2025-12-13 11:15 Повідомлення №133543
Щодо Президента та виборів.На цей момент, у ролі Президента України, я не бачу людини сильнішої за Зеленського. Це не агітація. Це моя особиста оцінка ситуації. Саме він, як би до нього не ставилися, здатен довести цю війну до максимально вигідного для України миру. Саме в цьому контексті інші… чесно, не витягнуть. А дехто здасть усе раніше, ніж ми встигнемо отямитись.Тепер про вибори.З якого дива ми маємо проводити вибори зараз? Бо цього хоче росія? Бо це повторює Трамп, слово в слово, російські наративи?Уся ця історія про «нелегітимність» і «недемократію» - це не турбота про Україну. Це чітка, зрозуміла вимога наших ворогів. І їхніх корисних повторювачів.Я щиро не уявляю, як це можна зробити технічно в найближчий перспективі.У нас сотні тисяч військових на нулі, на першій, другій, третій лініях. Вони мають голосувати.Мільйони людей за кордоном.Внутрішньо переміщені особи, які змінювали місце проживання не раз і не два.Хто, як і на якій підставі організує для них голосування, також велике питання.А тепер згадайте, де зазвичай були дільниці.Школи. Поліклініки. Лікарні.Подивіться на Сумщину, Харківщину, Донеччину, Запоріжжя, Херсонщину.Більшість шкіл там просто знищені російськими ударами. Де проводити вибори, точно не на пеньках як в рашці… Це був відпрацьований механізм. Його більше немає.А ще є Конституція, процедури, строки, підготовка. Це точно не питання одного чи двох місяців. І навіть не пів року.Ми фізично не можемо цього зробити.І головне - це розуміють усі. В Європі ніхто не вимагає від нас виборів зараз. Бо там ще здатні мислити реальністю.Усе це - чужа забаганка наших ворогів.Зовсім не наша. І виконувати її ми не зобов’язані.Тож… наше завдання зараз одне - вистояти. Не підлаштовуватись під чужі вимоги, а зберегти державу. А вибори будуть тоді, коли буде мир і умови, а не тоді, коли цього хоче трампопутлер.