Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - піу-піу
Додано 16 гру 2021

піу-піу

@pioupiou
Кількість підписників: 365
Фото: 470
Відео: 56
Посилання: 321
Опис:
ГО "НІ"
Джерело

піу-піу | За нового міністра освіти!)313 заОксена Лісового вітаю 🥳І збулась моя ...

Логотип телеграм спільноти - піу-піу піу-піу @pioupiou
161 Охват/переглядів 2023-03-21 10:53 Повідомлення №1044
За нового міністра освіти!)313 заОксена Лісового вітаю 🥳І збулась моя мрія – Михайло Федоров тепер і за освіту відповідає ❤️Щоб не впадати в ейфорію ловіть отакі критерії до оновленого МОН:Чи залишиться ректором Національного авіаційного університету бандит, який допомагав проросійським силам узурпувати владу в 2014, Максим Луцький. Чи ректори університетів зможуть і далі міняти назви університетів, щоб залишатися на посадах. Чи буде належно оцінена їхня бездіяльність на посадах. Чи залишатимуться наукові ступені ознакою еліти, а не атрибутом реальної наукової діяльності. Питання філософське, але треба позакривати недоброчесні ради і відмінити привілеї за ступені. Чи залишиться команда міністерства. Особливо пані Даниленко, яка дуже активно топить в стінах МОН за ручний розподіл фінансування, бо «їй видніше, хто як працює». Особливо зважаючи на той факт, що вона при всіх міністрах нормально себе почувала. Ну і Захарін, який безмежно безграмотний у всіх сенсах.Чи буде підтримуватися надалі архаїчно диктаторська система управління школами у Києві. Про цифровізацію не переживаю. В МОН є кому її робити. Там просто треба не заважати. Бо Шкарлет заважав. Ну і глобальне питання – що робити зі шкільною освітою – учні закордоном, зруйновані школи, втрачені освітяни. Але тут якщо Новосад із SaveED підключити, то все буде добре. *️⃣ так, це той самий лід. Пережив всі відключення світла 💪@semenovatut