Джерело
Південь інформ 🇺🇦 | Олешки – місто на межі гуманітарної катастрофиЖителі Олешок уже більше...
8 460 Охват/переглядів
2026-02-28 20:34
Повідомлення №7500
Олешки – місто на межі гуманітарної катастрофиЖителі Олешок уже більше місяця виживають майже без їжі. Окупанти перекрили всі маршрути постачання, дороги заміновані, місцями вкриті колючкою. Люди щодня ризикують життям, намагаючись доставити хоч трохи продуктів, але окупанти їх зупиняють, ігноруючи прохання про допомогу.Ціни на їжу досягли абсурдних значень, Магазини майже пусті. Люди змушені ділитися залишками, організовувати небезпечні поїздки до Раденська щоб купити хоча б мінімальний запас їжі.Місцева лікарня стала єдиним джерелом хоча б якоїсь допомоги. «Швидка допомога» виїжджає раз на два дні, привозить продукти лише медикам. Решта жителів залишаються наодинці з голодом.Окупанти повністю ігнорують людські потреби і лише спостерігають за катастрофою, будь-які спроби приватних перевізників доставити продукти блокуються.Місту необхідно терміново організувати гуманітарний коридор для евакуації та доставки їжі, але окупанти блокують будь-які спроби — вони використовують мирних людей як живий щит, прикриваючись їхніми життями для власної безпеки та логістики.Ця катастрофа не сталася сама по собі. Людей довели до межі голоду і страху. Вони виживають серед мін, колючки, блокпостів і байдужості окупантів, змушені шукати будь-які шляхи, щоб хоч якось нагодувати себе та своїх близьких.Гуманітарна криза в Олешках — прямий результат окупаційної політики. Люди платять найвищу ціну за чужу бездіяльність.✖️ Підписатися ✖️❗️Наш Чат ❗️