Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пілюля Червонохрестівна
Додано 06 гру 2025

Пілюля Червонохрестівна

@pilyulino
Кількість підписників: 745
Фото: 825
Відео: 211
Посилання: 432
Опис:
Відверто про війну. Щось про армію,медицину,побут ( короче тут буду скаржитись )

👥 Кількість підписників

745
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -6

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це «енергетичне перемирʼя» виключно для одного, щоб, зібратись, перегрупуватись і підготувати нову хвилю ударів по території країни. Особлива подяка рижій мавпі (Трампу) який зробив з себе рєшалу для свого піару та сказав що це «good decision», наше керівництво на це погодились, але не розумію навіщо, бо і без цього обстріл був би, на один день наші перестали бити по Криму, Воронежу, Таганрогу, тим самим даючи русні передислокувати усі ОТРК та підвезти доволі нормальну кількість ракет «Іскандер-М/К». Якщо казати як є, то обстріл скоріш за все з 02 на 03.Буде стандартна палітра, від сотень літаючих дринчащих шматків гімна до «Калібрів», «Кинджалів», «Тушек» і всього того, що вони зазвичай дістають із закромів, коли хочуть зробити боляче цивільним.Ні для кого не буде відкриттям, якщо сказати прямо: знову цілитимуть по світлу, газу, воді, опаленню, по всьому тому, щоб зробити більшу частину областей не існуючою для життя на деякий час.Основний фокус хочуть зробити на Київ і область, плюс центр країни. Південь і схід вони, як і раніше, ковиряють цілодобово, там у них режим я б сказав «по дефолту».На вулиці мінуси будуть до -30°, енергетики намагаються лагодити те, що ще тримається, а ці вирішили дотиснути. Просто щоб добити.Клінічні. Цинічні. Підараси.✈️t.me/timofii_kucher