Джерело
Підслухано Острог | Анонімний користувач залишив повідомлення, в якому описує ситуацію, од...
1 220 Охват/переглядів
2026-04-14 18:15
Повідомлення №39450
Анонімний користувач залишив повідомлення, в якому описує ситуацію, однак наразі достеменно невідомо, про кого саме йдеться:«Я не буду зараз писати про алкоголізм і що це погано. Це хвороба. І тут не про це. Але є межа, де починається проблема для всіх. У місті є жінка, яку знає багато хто. Та сама, яку знімають на відео, яка вже стала «зіркою тіктоку». Так, та сама історія з піцерією, де вона мила голову в туалеті…. може це комусь здається смішним, проте зараз не смішно. Перед Великоднем її неодноразово бачили з торбами викопаних нарцисів. Вона сама говорила, що буде їх продавати на базарі. Її бачили з лопатою і сумками з квітами на Татарській. Люди бачили. Не одна людина. Можливо, не стверджую (!), вона їх накопала на кладовищі.Перед святом зникають квіти біля церкви, які роками доглядають парафіяни. Співпадіння? Можливо. Але кожен нехай зробить свої висновки. Під час свят біля церкви вона підходила до людей з кошиками і вимагала щось смачне, апелюючи до того, що типу ви ж християни… І це вже звучало не як прохання, а як агресія і тиск.Якось від мене була пропозиція купити їй купити їжу замість грошей, які вона просила на харчі. Вона погодилась, але її і слід пропав, коли ми зі знайомими вийшли з магазину. Тому закликаю - не давайте грошей. Вони не йдуть на їжу. Не купуйте квіти з рук, якщо не знаєте їх походження. Комусь пляшка, а комусь знищені клумби і сльози. І ще. Перестаньте робити з цього «контент». Бо поки хтось знімає «смішні відео» і набирає перегляди, ситуація стає все гіршою. Це вже не історія для тіктоку. Це історія про байдужість і мовчазне погодження. Ми не можемо змусити людину лікуватися.Але можемо не підтримувати це ні грошима, ні лайками, ні покупками.Не мовчітьНа фото квіти сфоткані біля дверей Аврори. Чомусь з ними в середину магазину вона посоромилася йти, бо там камери?»