Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПІДСЛУХАНО в Івано-Франківську / ІФ / Heard IF
Додано 06 гру 2025

ПІДСЛУХАНО в Івано-Франківську / ІФ / Heard IF

@pidsluhano_if
Кількість підписників: 2 627
Фото: 1,150
Відео: 480
Посилання: 1,460
Опис:
📣Афіша ІФ та області. 😍Актуальні події Написати нам: @pidsluhanoifpost_bot Основний канал: @chesnyy_if

👥 Кількість підписників

2 627
Середній/День:: +7
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: +36

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

В міському пологовому також є корупція, але якщо знайти нормального лікаря, то все ок, - підписники Декларація з лікарем - 600 (ну це типу внесок, не рахується грубо кажучи)Далі, після пологів акушеру десь 3000, медсестра 1000, агастезіолог 2000, санітарка 500. Потім анастезіолог ще підходила, і в наглу казала "там треба ще одному, бо колов спершу він". Проте як сказав мій лікар, швидше за все там швидше за все пішло б їй в карман. За окрему палату (не віп, а просто окрему, ще 2000).Ще дуже інтересне у них ставлення, у деяких, коли породілля сама. Я це дуже відчула, коли чоловіка не було поруч. Не боялись сказати колке слово, десь подивитись криво, тощо. Хоча коли був чоловік, то прямо святі та гожі (це була лишень 2 персони за 3 дні, тому не критично). Суто лікарям пішло десь тисяч 10 гривень, а в загальному за перебування в пологовому дійшло до 20 тисяч. В загальному, можна не платити, але я платила, бо лікар мій ну просто супер мен, всім наставив, щоб до мене все на вищому рівні, анастезіолог також бубочка, мене без черги прийняв на анастезію по биріку, бо я уже просто відключалась. Доколював максимально по можливості, за нитки кращої якості. На мою думку, воно того вартувало, шкода, що праця наших лікарів так погано ціниться. 📲Підписка💡Надіслати інформацію