👁 2,260
25-12-07 18:21
В міському пологовому також є корупція, але якщо знайти нормального лікаря, то все ок, - підписники Декларація з лікарем - 600 (ну це типу внесок, не рахується грубо кажучи)Далі, після пологів акушеру десь 3000, медсестра 1000, агастезіолог 2000, санітарка 500. Потім анастезіолог ще підходила, і в наглу казала "там треба ще одному, бо колов спершу він". Проте як сказав мій лікар, швидше за все там швидше за все пішло б їй в карман. За окрему палату (не віп, а просто окрему, ще 2000).Ще дуже інтересне у них ставлення, у деяких, коли породілля сама. Я це дуже відчула, коли чоловіка не було поруч. Не боялись сказати колке слово, десь подивитись криво, тощо. Хоча коли був чоловік, то прямо святі та гожі (це була лишень 2 персони за 3 дні, тому не критично). Суто лікарям пішло десь тисяч 10 гривень, а в загальному за перебування в пологовому дійшло до 20 тисяч. В загальному, можна не платити, але я платила, бо лікар мій ну просто супер мен, всім наставив, щоб до мене все на вищому рівні, анастезіолог також бубочка, мене без черги прийняв на анастезію по биріку, бо я уже просто відключалась. Доколював максимально по можливості, за нитки кращої якості. На мою думку, воно того вартувало, шкода, що праця наших лікарів так погано ціниться.
📲Підписка💡Надіслати інформацію