Джерело
Підслухано|Великодимерська громада | Чесно кажучи, якщо вам щось не зрозуміло, то ви завжди можете звернути...
2 200 Охват/переглядів
2024-07-23 19:01
Повідомлення №17964
Чесно кажучи, якщо вам щось не зрозуміло, то ви завжди можете звернутися до вашого близького товарища - пана Борсука. Але мене в історію з жабою і гадюкою прошу не вплутувати 😂 Бо поки одна жаба і одна гадюка їб@ть всю громаду)!Те, що інформаційний відділ має 4 штатні одиниці, це не означає що всі ці посади мають працівників. Офіційно: в інформаційному відділі залишилась 1 працівниця! Всі інші люди, які працювали прийняли рішення звільнитись, бо регулярні приниження і крики з боку керівника громади і його заступника, враховуючи покладені на них обовʼязки..,люди терпіти не захотіли! І так, цей відділ був знищений керівником громади, бо відділ внутрішньої політики не писав так, як хотіли керманичі! Бо влаштовували скандали, коли на фотографіях не було облич Борсука з Куценком🤥 Потім почався пресинг в матеріальному аспекті! Пан голова любить використовувати своє право підпису і він сам вирішує індивідуально хто і скільки має отримувати заробітної платні! Ніколи при цьому не спілкуючись з керівництвом відділів і управлінь ! Тому, хто сало нарізає в кабінеті…премія могла бути більше ніж в тих, хто і в ночі робить виїзд по роботі! Хтось скаже, що це зайва інформація для загалу!? А я кажу, що досить мовчати! Бо ми скоро втратимо всіх кваліфікованих спеціалістів! І ще раз звернусь до голови: селищна рада без працівників всіх управлінь, відділів і старостатів нічого не варта! Тільки завдяки людям функціонує Великодимерська громада! Пан Борсук, цінуйте людей які ще не втікли від вашого керівництва! Пані Ірино, рекомендую вам все ж спробувати стати на бік громади, а не панів інтереси яких ви відстоюєте!Пан Борсук заборонив брати на роботу в цей відділ працівників, допоки я працюю в цій громаді! Бо знає, що під моїм керівництвом ніколи не буде брехні і висвітлення конкретних осіб! Іншими словами відділ мав робити піар компанію деяким людям…але не робив)Я маю багато чого сказати…всьому свій час!Лідія Сичова