Джерело
Підслухано|Великодимерська громада | Знову про нашого незаконно виконуючого обов'язки голови- борсука.Ця лю...
1 810 Охват/переглядів
2025-08-19 19:13
Повідомлення №24133
Знову про нашого незаконно виконуючого обов'язки голови- борсука.Ця людина постійно скаржиться, що отримує низьку зарплатню . Декларація ж борсука показує нам інше - 63500грн в місяць.↙️https://public.nazk.gov.ua/documents/fd99c359-a334-4790-a6e9-d2cc6770dc60Ще борсук запитує чи погодиться хтось за таку копійчану зарплатню працювати на його місці! Та ми вже більше року кажемо йому йдіть геть, бо ви не справляєтесь з роботою, але викурити його ніяк не виходить. Схватився за ту посаду, як кліщ і не відірвеш. Так в чому ж причина? Якщо не за зарплатню там тримається цей пан? Можливо інші інтереси має?🤔Поведінка борсука, то окреме питання. Немає жодної поваги ні до мешканців громади, ні до працівників с/р, ні до депутатів. Вважає за красиво говорити з всіма на "ти": - Нічого сидіти, йдіть знімати, що там за мешканці громади та військові прийшли! Впєрьод! -борсук дав юристкі наказ🤯 І та побігла🫣😢Ну і підтвердив, свою повагу лиш до тих військових, котрих він запрошував на сесії сам. Як ми всі пам'ятаємо ті запрошені військові з якогось дива активних мешканців громади, що боряться з корупційною владою, називали -отряд путіна і московськими гнидами, "лгуньямі".🙃Саме бригада, що приходила захищатись за наших гнид, отримала субвенцію від нашої громади вже двічі! А 50 листів від інших бригад, вже пів року лежать без відповіді !Правильно себе борсук називає- ведучий! Але нам потрібен не ведучий, а відповідальний і діючий в інтересах громади керівник!Тому вкотре пропонуємо борсуку- йдіть ГЕТЬ!