Джерело
Pianistochka | Хочу окремо сказати про важливість звуку 🎧Уявіть: ви прийшли на концер...
46 Охват/переглядів
2026-04-05 08:58
Повідомлення №3254
Хочу окремо сказати про важливість звуку 🎧Уявіть: ви прийшли на концерт… і раптом щось «завелось» 😬 або когось просто не чути. Все. Залишився той самий неприємний присмак. І глядач навіть не думає про якісь чистоти чи про те, що просто сіли батарейки 😂Саме тому на звук виділяється дуже багато репетицій. І буває так, що налаштовується взагалі все з нуля 🔄З чого все починається… Окремо налаштовуються барабани 🥁 — бочка, тарілки… це ціла історія. Далі — фортепіано 🎹, соло-гітара 🎸, бас-гітара 🎸 Потім баланс груп: струнні 🎻 і духові 🎺 зі своїми мікрофонами на стійках. І тільки після цього — збирається і налаштовується весь оркестр 🎼А тепер хор…У кожного хориста — своя мікрофонна радіосистема 🎤 Тобто мікрофон завжди з тобою (головне — не забути вимкнути 😅)І це далеко не «супер вокальні» мікрофони, тому їх налаштовували дууууже довго… Кожного окремо. Потім баланс партій: сопрано, альти, тенори, баси. Потім весь хор разом. І тільки потім — хор з оркестром 🤯І, звичайно, напольні монітори 🔊 — це те, як ми чуємо самі себе на сцені.