Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Pavelko Run
Додано 06 гру 2025

Pavelko Run

@phoenix_running
Кількість підписників: 467
Фото: 137
Відео: 8
Посилання: 39
Опис:
Канал про біг, тренування, тренерство, змагання - особисті думки, які просто не хочеться втрачати
Джерело

Pavelko Run | Вчора русняві терористи розбили манеж в Сумах. Єдиний манеж з 6 доріжк...

Логотип телеграм спільноти - Pavelko Run Pavelko Run @phoenix_running
626 Охват/переглядів 2026-04-22 13:30 Повідомлення №165
Вчора русняві терористи розбили манеж в Сумах. Єдиний манеж з 6 доріжками. Манеж, де я встановив свій особистий рекорд на 3000м, який є абсолютним для мене (тобто на повітрі швидше я не біг).А 5 квітня в Туреччині проходить подія абсолютно іншого світу. Чемпіонат Світу з напівмарафону серед військових в рамках "Runtalya"Я приймав участь в "Runtalya" тричі. Одного разу вигравав там половинку. І там за роки це один з найгірших стартів в світі в плані організації, комунікації і т.д. Там охоронці якогось політичного хуя на старті 10км кидали в мене в забор, там 5000 пішоходів на 10км йдуть 1,5 години товпою, вимушуючи бігти лідерами по трамвайній колії. Але за 4 останні роки цей старт з RUNtalya впевнено перетворилась на rusTALYA. Руzкій прапор на брендболах, прапори на подіумі, репости русні в інсту пробігу, співпраця з парашаРаннінг, привіз руснявої иліти на 10-21 км, а потім пости благадарнасті їм, що приїхали. Розповідь, що спорт внє політики і т.д.Але останній рік - це напевно межа. Чемпіонат світу серед військових, куди допущені руські. Не спортсмени, не нейтральні атлети. ВІЙСЬКОВІ!!! Йобані терористи і вбивці в формі. З прапором на подіумі. У військовій формі. З подіумом!Кожен рік я думав, що напевно треба закінчувати з Туреччиною в плані зборів. Але ж так зручно, з 2017 року ми їздили у Фетхіє. З початком повномасштабного кожен рік стає більш і більш зрозуміло, що це друга рашка. Фетхіє ще більш-менш, а Анталія - повна пізда. Якщо мене спитати яке найгірше місто в світі - це 100% Анталія. Але і в маленькому затишному Фетхіє вже все це відчувається. Супер-зручна бігова доріжка перетворюється в "решето", з 1900м приблизно третина розвалилась і пішла дірами. Ціни догнали Європу, але сервіс типовий турецький - найоб на найобі. Бігове ком'юніті - уйобсько русняве. Які дуже против війни, просто всі картки банків руські, рекламуються руські бренди, блогери, але "скоріш би закінчилось це". Довбойоби одним словом. І це єдина країна за 4 роки де від місцевих в бані я чув "putin is winner, all problem is America" (та і взагалі пізда скільки фраз від турків, які їм ллють в вуха йобані руські, які там жили або живуть).Звичайно важко сказати, як складеться далі сезон, зима, та і взагалі життя. Але скоріш за все останній цвях в труну Туреччини вбила rusTALYA...