Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Петро і Мазепа | P&M | Петр и Мазепа
Додано 14 лип 2024

Петро і Мазепа | P&M | Петр и Мазепа

@petroimazepa
Кількість підписників: 7 095
Фото: 8,390
Відео: 381
Посилання: 16,700
Опис:
Канал інформаційного агентства "Петро і Мазепа". Viber, який ми заслужили. Наші партнери: @intermariumua Обговорити новини криптовалют та гербалогії: @PirateChatPiM
Джерело

Петро і Мазепа | P&M | Петр и Мазепа | Орбан хоче відвезти мігрантів до БрюсселяПрем'єр-міністр Угорщини Вікт...

Логотип телеграм спільноти - Петро і Мазепа | P&M | Петр и Мазепа Петро і Мазепа | P&M | Петр и Мазепа @petroimazepa
2 200 Охват/переглядів 2024-10-05 10:53 Повідомлення №18430
Орбан хоче відвезти мігрантів до БрюсселяПрем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан знову лізе у скандал з Євросоюзом. Цього разу йому припекло поговорити міграційної політики.Оскільки ЄС звинувачує угорців у недотриманні загальних правил щодо мігрантів, Орбан раптом захотів відвезти цих самих мігрантів до Брюсселя.Таким чином Орбан висловив невдоволення тим, що ЄС переслідує Угорщину за її жорстку позицію щодо надання притулку. Чомусь пан Орбан при цьому не коментує ті моменти, коли Угорщина готова прихистити в себе сумнівних персон із проросійськими здобутками в кар’єрі (мабуть, їх до Брюсселя не повезуть, бо там Інтерпол).«Якщо Євросоюз продовжить тиснути на нас через міграційне законодавство, ми відправимо мігрантів з угорського кордону на головну площу Брюсселя», – сердиться Орбан, критикуючи міграційну політику ЄС.Здавалося б, усе логічно. Якщо правила спільні, але тобі не дуже подобаються – завжди можна вийти з об’єднання, де так важко живеться. Звісно ж, цього Угорщина робити чомусь не хоче, на відміну від регулярних скандалів та дестабілізації.Нещодавно Угорщина отримала штраф у розмірі 200 млн євро, щоб про міграційні правила краще думалось. А щоб думалось ще й швидше – за кожен день прострочення вимог на неї накладається додатковий штраф у 1 млн євро.Від редакції. Орбан настільки знахабнів, що назвав політику ЄС «зґвалтуванням» своєї країни. Пардон муа, але тут одразу два зауваження.1. Євросоюз насправді ставиться до своїх учасників доволі м’яко, що у випадках із оборонними проєктами навіть критикується. Дуже кумедна спроба зробити вигляд, що все навпаки.2. Перепрошуємо, але Угорщину чи не щодня «ґвалтує» Росія, тільки Орбан їй за це дякує і просить ще. Ну то навіщо переводити стрілки на когось іншого.Деталі – на сайті.Петро і Мазепа § підтримати