Джерело
Вечірній Ричук | Напередодні виходу нової книги Кідрука - другої частини Нових Темних В...
611 Охват/переглядів
2026-01-28 12:48
Повідомлення №38403
👽Напередодні виходу нової книги Кідрука - другої частини Нових Темних Віків - прочитав нарешті першу. «Колонію»Монументальний 900-сторінковий епос про мрачний і захопливий світ у середині 22-го століття.«Вступ» до сюжету, як каже сам КідрукСподабалося. Бо песимістично і похмуро. Як погода на Марсі. Швидше емоційно, й точно не так аргументовано, як автор, але повністю розділяю цей райдужний погляд у майбутнє.«Колонія» - зовсім не творче хуліганство на тему наукової фантастики. А, як мені здалося, скурпульозне бажання автора змоделювати світ майбутнього. І з дотошністю флегматичного гіка Кідрук конструюює його, відкидаючи усе зайве. На основі тенденцій світу сучасного, ясно що. Дочитавши, я зняв свою попередню претензію про «забагато науки, замало фантастики». Це прогноз))Хоч науки для мене таки місцями забагато. Але то вже фірмове, кідрукове. Хай буде. Я, грузнучи у багатоабзацних лекціях про генетику чи будову марсіанської техніки, зовсім не злився на автора.Навпаки - часом навіть ліз додатково розбиратися (як, наприклад з географією Марса)І тепер радію, як людина, яка, на відміну від багатьох, закінчила дивитися перший сезон серіалу не так як всі - давно - а ось ось перед виходом нового сезону.«Колапс» я вже замовив.