Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перша Айтішна Броварня
Додано 14 лип 2024

Перша Айтішна Броварня

@persha_itb
Кількість підписників: 1 611
Фото: 198
Відео: 87
Посилання: 160
Опис:
Разом пробиратися крізь терени ІТ світу легше та веселіше 🐣 Наш чат - https://t.me/+TaQ7_ZFIRO9hYzRi Проєкти для джунів - https://t.me/persha_galley TikTok - https://www.tiktok.com/@zaharnytskyi YouTube - https://youtube.com/@CoderHubUa @zaharnytskyi
Джерело

Перша Айтішна Броварня | Погані новини для тих, хто працює в АІ сфері в Європі (ну і теоретично...

Логотип телеграм спільноти - Перша Айтішна Броварня Перша Айтішна Броварня @persha_itb
2 570 Охват/переглядів 2024-10-04 14:17 Повідомлення №308
Погані новини для тих, хто працює в АІ сфері в Європі (ну і теоретично для України, якщо вона до нього доєднається)Політика ЄС щодо регулювання ринку штучного інтелекту розвивається семимильними кроками. Наприклад, тут недоступний новий голосовий модуль ChatGPT, немає API для його інтеграції в додатки. Недоступна llama 3.2, ну і скоріш за все АІ функції iPhone будуть під питанням. (пишуть, що в Польщі доступно 🤔)+ там готуються ще закони на майбутні роки…З одного боку це прагнення захистити людей від АІ (точніше поки лише захистити робочі місця 🌚), он в цій вашій Омєрікє бунти від портовиків, щоб їх не замінили роботами. Але у довгостроковій перспективі, регуляція АІ призведе до того, що населення не встигне адаптуватися до нових робочих процесів, що зробить його менш конкурентоспроможним порівняно з країнами, де ця адаптація вже відбулася.Ну і бізнес, куди ж без нього. Наразі немає кращого місця для AI-розробки, ніж США (або Китай, якщо ти готовий продати свободу за миску рису і згенеровану 2д вайфу) — там цінують інвестиції, готові ризикувати і мислять на десятиліття вперед щодо повернення капіталу. У ЄС же AI-функція в продукті стає ризиком, оскільки AI-акт Євросоюзу сформульований так, що під ризик можна підвести будь-що. А компанію без АІ фіч важко уявити в перспективі 5-20 років…