Джерело
Перша Айтішна Броварня | My American story…Як і обіцяв, розповім про свій шлях до америки і до ...
1 420 Охват/переглядів
2025-07-28 22:17
Повідомлення №335
My American story…Як і обіцяв, розповім про свій шлях до америки і до компанії Red Hat (дивіться, який смайл намутив 🎩 😎). Можливо, комусь ця історія стане в нагоді…Все почалося в далекому 2023-му році, коли я вже доволі чітко розумів, що хотів би спробувати Штати на смак, на той момент я працював в одній львівській конторі (частково був проєкт повʼязаний з армією, до речі) і через декілька рукостискань я знайшов американський стартап проєкт в якому став в голові розробки 😎 (але толку з того було мало, бо я через 2 місяці звалив на більш стабільну роботу…). Але дуже важливий висновок, який я для себе зробив, що важливо ніколи не упускати можливість познайомитися / понетворкати з кимось, бо я просто відповів на повідомлення в лінкедин одному американчику, а потім він став моїм спонсором у штатах, приніс мені один робочий проєкт і зараз разом розробляємо одну штучку. Коротше не нехтуйте прокачувати свої софт скіли, колись та вистрілить.Так ось, 2023 рік, літо, я працюю на стабільній роботі і на американському проєкті одночасно. Розумію, що шекелів щось малувато 😄 і час відповідати рекрутерам, готуватись до переїзду, а на це потрібні гроші і яка-не-яка стабільність. Однією з компаній, які мені писали, виявився Ізраїльський стартап (куплений американською компанією Oddity), куди я почав проходити співбесіди. Все було дуже чілово і легко (особливо враховуючи, що це було х1.5 від моєї зп тоді), і десь за 2 тижні я був на фінальному дзвінку з CTO. А я людина досить пряма - тому я одразу сказав, що круто, але я ось планую звалити у Штати… на що отримав «нє, пацанчик, нам таке не підходить, ми тебе будемо ростити як пташенятко, а ти звалиш як криса… а.к. Щур по нашому», на що я гордо відповів «зате чесно» 😄…пройшов тиждень. Я вже й забув про той зідзвон і проходив інші співбесіди, як тут отримав лист з інвайтом на ще один дзвінок (видно дуже їм сподобався)… коротше лонг сторі шорт, мені запропонувати ще + $2000 до зп, але я маю дати зобовʼязання, що я не звалю 1.5 роки (ПІДКРІПЛЕНЕ $50000 штрафом у контракті). Ну я зразу погодився на таку солодку пропозицію 😄🇮🇱а що було далі (переїзд, пошук роботи в америці, співбесіди в Meta, Amazon, Bloomberg & Red Hat) розповім у наступній частині, а то в мене вже пальчики болять… 😢 (для лікування - поставте лайк)