Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нижній перевикуп
Додано 06 січ 2025

Нижній перевикуп

@perevykoop
Кількість підписників: 312
Фото: 3,880
Відео: 1,360
Посилання: 1,130
Опис:
Imma degan, baby В чому суть - https://t.me/perevykoop/2667 Наш чат - https://t.me/+z1bUQj2wrwEyZjMy
Джерело

Нижній перевикуп | Люди століттями шукали, що приховують еліти: всі ці масонські ложі й о...

Логотип телеграм спільноти - Нижній перевикуп Нижній перевикуп @perevykoop
93 Охват/переглядів 2026-02-07 09:09 Повідомлення №8387
Люди століттями шукали, що приховують еліти: всі ці масонські ложі й ордени вільних каменярів, піраміди з оком і світовий уряд рептилоїдів. Виявилося, що світовий уряд рептилоїдів — це расистські картинки про Обаму й трипер з Костроми чи Коломни, звідки там привозили найбагатшій людині підлітків. Найбільша таємниця еліти, яку вона намагається приховати, — це те, що вона з того самого м’яса, що й ти, юзернейм. І керує нею та сама лімбічна система, і той самий дофаміновий батіг і пряник.Просто вони витягли чотири тузи. А ти — різномастну пару. Ти не витягнув уже зовсім фуфло — це в Бангладеш, там, де діти розбирають токсичні танкери за миску рису й не мають ні Патреона, ні чистої води. Ти витягнув чесні дві пари. Хлопці витягли чотирьох тузів, але їм нудно так грати: вони спиваються, вони нюхають, вони пишуть книжки «Запасний», бо образливо, а поганий піар — теж піар. Але в основі їх — та сама сухоносая мавпа.Леді Діана просто хотіла міцних х**в смаглявих мільярдерів, садівників і фітнес-тренерів, може, навіть і одночасно, а як там зватиметься корона — їй було насрати. Найбагатша людина світу, яка будувала школи в Африці й любила пофілософствувати, виявляється, любила підлітків і той самий трипер, що й у Васьки Косого з Костроми.Трампуньйо і в молодості любив складати справи клієнтів з іншим кольором шкіри в папочки з расистськими назвами, і тепер виліз на вершину, і з нього лізе нутро. А більше там нічого немає. Усі ці масонські ритуали й таємні ложі — це просто декорації: ти зазираєш за куліси, а там пітні вантажники садять собі на обличчя білетерку, павутина й блювота. Просто декому пощастило народитися на вершині харчової піраміди, збудованої на черепах.Я багато писав, як росіяни видоювали Кавказ чи Чукотку, але треба частіше нагадувати, що олд мані — це не відсутність логоманії, оксфордський стиль і спокійні тони, а піт і кров бавовняних плантацій, жар вогнища під батареєю каструль і мисок для перегонки цукрової тростини під назвою «ямайський поїзд», ткачихи 14 років, які смокчуть в’ялий член майстра, щоб їм записали 14 годин роботи (Діккенс писав не казки, а документалку).А кава й каучук — якщо ти не виконував норму, рабу різали руку й вішали в’ялитися на шиї, щоб усі бачили. І так — до пірамід, коли особисто син бога наказував Нілу розлитися. Нахабніші, стресостійкі примати й наперсточники. І просто з’явився інтернет, і ми можемо побачити всі ці ордени й ложі на власні очі.Чому люди вірять у масонів? Бо вірити в масонів спокійніше. Якщо світом правлять масони — значить, є Порядок. Хай злий, але Порядок. Є План. Є логіка. А якщо світом правлять хтиві старі, ображені гопники й випадкові мільярдери з трипером — це Хаос. Це означає, що ми летимо в літаку, де пілоти нюхають кокаїн і б’ються за штурвал, а стюардеси роблять вигляд, що все за розкладом. Людям потрібна «сакральність влади». Їм потрібно вірити, що «Нагорі знають, що роблять».А ми — друге покоління, яке завдяки грамотності й технологіям зазирнуло за куліси й побачило: Король не просто голий. Король п’яний, дурний і вставляє в себе анальну пробку. Перше породило комунізм і гекатомби черепів. Подивимось, що породимо ми.src