Джерело
Нижній перевикуп | Сидить наркоман у під'їзді, опускає водний. Банка виявляється такою мі...
169 Охват/переглядів
2026-02-02 10:20
Повідомлення №8375
Сидить наркоман у під'їзді, опускає водний. Банка виявляється такою міцною що з водного з'являється джин і каже:-Я джин водніка, ти опустив настільки потужну банку, що я готовий виконати будь яке твоє бажання.-Ахуєть! - каже наркоман. -Добре, тоді дай мені найпотужніший кайф який може бути в цьому світі.*Бац!* Чел переноситься на віллу з купою кешу, дівчат і розваг. Це все - його і все - без обмежень. Покайфував наркоман пару років, але потім йому стало нудно.Повертається він до того самого падика:-Джин, це був не найпотужніший кайф, дай мені сильніший.*Бац!* Чел опиняється у великому будинку в оточенні великої люблячої сім'ї. Він - її глава, вони живуть у повному достатку і любові.Пожив так років 5, але знову знудився. Приходить до джина і каже:-Це канєшно непоганий кайф, але я точно знаю що може бути більший.*Бац!* Чел, у монастирі в горах Тибету виходить із 10-річної медитації. Його розум - досконало спокійний і ясний, йому зрозумілі всі таємниці цього світу.Він бере квиток додому, приходить до того самого водніка, дивиться на джина найпроникнішим поглядом на світі, встановлює з ним трансцендентний зв'язок.Джин подивився йому в очі і каже:-Ти сука наркоман їбучий.*Бац!* Чел знову сидить перед водніком як на початку.Тільки тепер у нього рука смішно дьоргається.#анекдот #ориг