Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Передостання інстанція ✙
Додано 14 лип 2024

✙ Передостання інстанція ✙

@penultimate_resort
Кількість підписників: 1 881
Фото: 1,580
Відео: 52
Посилання: 635
Опис:
Nihil credimus nisi victoriam
Джерело

✙ Передостання інстанція ✙ | ​​Z-патріоти можуть щиро не розуміти, чому їхні співгромадяни з Курщин...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Передостання інстанція ✙ ✙ Передостання інстанція ✙ @penultimate_resort
2 500 Охват/переглядів 2024-08-13 00:24 Повідомлення №4190
​​Z-патріоти можуть щиро не розуміти, чому їхні співгромадяни з Курщини не виходять зупиняти танки, як це робили херсонці або не виходять ночами у ліс із мисливською зброєю стріляти чужинців, як це було на Київщині.А відгадка проста: це все тому що в росіян не було Майданів.Росіян так довго гнобили за будь-які прояви політичної активності, що сьогодні навіть максимально Z-нутий стихійний мітинг завершиться автозаком, судом і штрафом для всіх учасників. Для Путіна це було ознакою порядку, бо громадянин має працювати, а не лізти у темне.Ось тепер, маєш. Не хотіли, щоб було «як в Україні» — отримали пасивне, залякане населення, що навіть не думає комусь на дурняк опиратися. Тільки за великі гроші, і то — жадущих небагато.Росіяни роками оспівували свою пасіонарність — сильну волю, здатність до надзсусиль, готовність терпіти страшні муки заради світлої суспільної мети. І врешті виявилось, що все це — пшик, що має до сили та волі таке ж відношення, як спортивне вболівання — до, власне, спорту.Сильна влада, залізний порядок, недопущення простих смертних до політики та драконівські заходи проти невдоволених призвели до того, що російський народ розім'як, став жадібним та егоїстичним, і врешті втратив будь-яку гідність, якщо колись її мав.Російський патріотизм сьогодні уособлює шакал Табакі — легкодух і підлабузник, здатний лише верескливо брехати з задніх рядів і сподіватися, що йому перепадуть за це хрящі та жменька тельбухів з бенкету любимого тирана.Росіяни проміняли свою волю на роль крикучого собачки, що ховається за широкою спиною грізного господаря, і тепер дивуються, а що ж не так, куди пропав звитяжний дух дідів, чому ніхто не йде у партизани. Нема кому — бо батьківщина там, де срака у теплі.@penultimate_resort